Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés

Pasim karomnál, nyakamnál ill. hajamnál fogva rángatott vissza, lefogott. Szerintem ez már bántalmazás, szerintetek? (kidobtam)

Kíváncsi vagyok, másoknak mi számít bántalmazásnak.


2015. jún. 28. 12:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Ítélkezz csak ismeretlenül, úgy, hogy semmiről sincs fogalmad! tessék még mosolygós fejek, nehogy kevésnek találd :))))))))))))))))
2015. jún. 28. 13:55
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Látod? Ezzel is bizonyítod,hogy buta, hisztis pi csa vagy? És hogy ítélkezzek máshogy mint ismeretlenül? Miért te itt ismerősöknek írtál?:D:D::D:D:D Buta
2015. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A sztoriról kértem véleményt, illetve ítéletet, nem a személyemről, és te a személyemről ítélkeztél. És még én vagyok a buta. Inkább te nem vagy képben, Kedves.:)
2015. jún. 28. 13:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt az idézetet kiírva reagálok és nem írok többet:


"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."

2015. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Egyébként nem értem... Miért lett volna az nekem jó, ha kiírok egy kamu sztorit? O.o

Elég baj, hogy megtörtént, de tudod van az a szintű kiábrándultság, amikor örülsz, hogy kiléptél a kapcsolatból és boldogan írogatod a mosolygós fejeket :)

2015. jún. 28. 14:01
 16/17 A kérdező kommentje:
Jujj de bölcs :)
2015. jún. 28. 14:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Időben tetted. később,lehet vert is volna. És igen,ez már bántalmazásnak számít.
2015. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!