Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban nagy elvárás?

Figyelt kérdés

Visszatérő gond a kapcsolatunkban, hogy azt szeretném, kicsit találkozzunk többet. Kislányos hisztinek tűnhet, de 1-1,5 hetente 1x látom a párom, én ezt keveslem.

Dolgozik, én is de rugalmasan. Viszont ha van szabadideje, azt sem velem tölti, inkább a barátnőivel van. Ha szót emelek ez ellen, akkor meg veszekedés van, mint pl tegnap is.


2015. jún. 28. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem az! de úgy látszik a bartánőit többe néz mint téged
2015. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem a barátnőivel van, hanem másik pasival.
2015. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én mondanám neki hogy unom hogy ilyen keveset találkozunk, őket többe veszed mint engem ebből elég és viszlát..
2015. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csak amolyan pótlék lehetsz, ha épp magányos lenne. Ő nem szeret téged igazán. :/
2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki sokszor hogy kicsit több figyelmet szeretnék. Pasitól ez lehet "furcsa", de én szeretem és hiányzik, ki ne szeretné ezt viszont érezni? Hiába mondja, azt is ritkán, ha találkozni meg csak ilyen ritkán találkozunk. Magamból kiindulva, ha valaki nekem hiányzik és van időm, vele vagyok. Vagy velem van baj?
2015. jún. 28. 15:05
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem furcsa, a férfiak is emberek nekik is szükségük van szeretetre.
2015. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
igen a nő kazt hiszik hogy mi érzéketlen tuskók vagyunk pedig igen is érző lények vagyunk!
2015. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha mondtad neki és az igyekvés szikráját nem mutatja akkor lapát. Talán úgy már észre veszi magát persze túl későn.
2015. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem nagy elvárás az esetetekben, és ezt nőként mondom.
2015. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ecstasy_WIN válasza:
Ez egyáltalán nem nagy elvárás, teljesen normális, hogy többet szeretnél vele lenni. Jó, ha vannak külön töltött napok, de azért ez akkor is elég gyanúsnak tűnik. AZ rendben van, hogy a barátnőivel is szeretne együtt lenni párszor, de ha feltűnően többet van velük, mint veled és eleve ritkán mondja, hogy találkozni akarna veled, akkor ott valami nem stimmel. Nekem eléggé úgy tűnik, hogy te többet érzel iránta, mint ő te irántad.. Tudom, hogy már többször is próbálkoztál, azt viszont nem, hogy kitől alakul ez vitává. Ha nyugodtan próbálod megbeszélni vele a dolgot és ő rögtön elkezd veled vitatkozni, akkor az azt bizonyítja, hogy nem nagyon szeretne veled találkozgatni. Legalábbis én így gondolom. 16/L
2015. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!