Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes szex nélküli kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szex nélküli kapcsolatot fenntartani 41 évesen?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiunk, részemről ennyi. Sosem veszekszünk, működtetjük ezt az egészet, de így érzelmek és szex nélkül? Nem tudom, hogy mit tegyek, de egyre nehezebben viselem ezt a nihilt. Pár éve időnként felvetem, hogy nekem ez nem jó, de semmi sem változik sosem.
2015. jún. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdemes. Én ilyen kapcsolatból léptem ki, és nem bántam meg.
2015. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keressetek meg egy pszichológust vagy párterapeutát.

A szerelemnek nem kéne elmúlnia, de átalakul.

2015. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Sokan élnek így, a gyerek, meg a közös vagyon miatt.

Vagy keresel szeretőt, aki hasonlóképp él, és elfogadja ezt a helyzetet, vagy kilépsz a kapcsolatból.

Én őszintén szólva a gyerekeim érdekét előtérbe helyezvén, inkább az előbbit választanám.

Anyám elvált, éheztünk, aztán hozzáment az első jöttmenthez, hogy egyáltalán ne rakják ki a házából.

Szerintem a szerető státusszal jobban járt volna, persze ezt mindenki máshogy éli meg.

Le lehet pontozni, de nekem ez a véleményem.

2015. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
3-as, értem, amit mondasz, de a szerető az csak a nemi vágyat elégíti ki (jó esetben). Szeretővel sosem mehetsz el moziba, színházba, vacsorázni, nyaralni... Normális esetben ezek egy boldog párkapcsolat ugyancsak fontos részei. És mondjuk véleményem szerint ha a párok ezeket megtartanák évek múlva is, nem lenne ennyi kihűlt, kiüresedett kapcsolat és házasság.
2015. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze az ideális az lenne, de a szerető is jobb a semminél. Ráadásul ott ha nem vársz el sokat, nem is ér csalódás.

Egy elvált nő gyerekkel, azért nem annyira kelendő, a statisztikák szerint 80 %-uk egyedül marad. Szexre viszont lehet válogatni, remélhetőleg akad azért olyan, akinek az is fontos, hogy a nőnek jó legyen.

Persze vannak, akiknek sikerül, ha van kedved, próbálkozz. Keresel annyit, hogy megleszel egyedül is?

2015. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az nem opció, hogy megpróbálni visszahozni a kapcsolatot egy jobb szintre? Csak mert ha nincs hűtlenség, állandó veszekedés, gyűlölködés stb. akkor sok nem hiányzik a tűz felélesztéséhez. Kis odafigyelés, kölcsönösen...?
2015. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, az lenne a legjobb, de azt írta a kérdező, hogy már próbálkozott ezzel, és nem sikerült.

Ezért is írtam, hogy tartson szeretőt.

Őszinte leszek, 100 %, hogy a pasinak is van. Egy férfinak mindene a szex, ha a nejével nem akar, csinálja mással, az biztos. Vagy impotens.

2015. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!