Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy szemét se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szemét se legyek, meg az utcán se végeztem?

Figyelt kérdés

Röviden:

Külföldön élek, 3 óràt dolgozom, kapcsolati gondjaim vannak. Ajànlottak rendes 8 órás munkát jó feltételekkel és fizetèssel, csak be kéne menni aláírni a szerzödést. Akkor külön tudnék költözni végre.

3 hónapja teljes állásra vadászok, kettöt visszamondtam már, mert a fönöknöm aggódik, hogy nem lesz senki helyettem. Ö is rendes volt velem, nem akarom otthagyni a bajban. Viszont ha ezt az állást is lemondom, a párom már kirak az utcára. A fönöknöm nem tud 8 órásra felvenni.


Ilyenkor mi a megoldás, hogy senkinek ne okozzak kárt, de lehetöleg magamnak se?


2015. jún. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a főnököd nem tud 8 órára felvenni, akkor mondd szépen meg neki, hogy viszlát! Ne a főnöknek akarj megfelelni, mikor ekkora a tét.
2015. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy a főnököd hogy gondolja....nem tudsz ebből megélni. Szóval vagy bejelent vagy viszlát
2015. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már régen el kellett volna vállalnod a munkát. A mai világban luxus visszautasítani ilyet.


Szóval a fonokod attól fél, h nem akad még egy ilyen hul@ére mint te.


28N

2015. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mire vársz? A főnököd,nem fogja megoldani a te problémáidat. ha nem tud bejelenteni 8 órára,és nem tud fizetni neked többet,akkor azt te sinyled meg,és a kapcsolatod.Ne neki akarj megfelelni. Magadra kell gondolnod,és előrébb kell jutnod. Ha visszatart a leked, éhen fogsz dögleni .Sajnos ilyen világban élünk. Jó munka kell,és jó fizetés,ahoz, hogy jól élj,és boldogabb lehess. Ennyi.
2015. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!