Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

együtt vagyunk már több mint egy éve, nála jobbat tudom, hogy nem találnék, nagyon szerelmes belém, nem vitatkozunk, mondhatni én vagyok a mindene..

de én már nem érzem ugyanazt, amit régen.. de nem tudom nélküle elképzelni az életem... nem tudom hogy ez csak megszokás vagy valami más.. félek kilépni ebből, de közben attól is, hogy nem lesz még egy ilyen megértő, odaadó ember az életemben..

ha nincs itt hiányzik, ha itt van várom, hogy elmenjen..


2015. jún. 29. 23:25
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Mi az konkrétan, ami miatt így érzel iránta?
2015. jún. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen érzéssel még 1 évig próbáltam magam meggyőzni a 6 éves kapcsolatban, hogy csak pillanatnyi elmezavar az államvizsga miatt, aztán rájöttem, hogy csak az az érzés volt, amit nem mertem bevallani magamnak, hogy igen, sok jó tulajdonsága volt exemnek, de volt jó pár olyan, amitől szinte szószerint falramásztam, csak a rózsaszínköd és a soha nem találok ilyen jó embert érzés miatt nem vettem tudomást. Aztán megismerkedtem egy lánnyal (én is lány vagyok), barátok lettünk és mesélte, hogy a barátjával mikor csinálnak (csak program ügyileg) és az volt az első felismerés, hogy a saját vágyaimat az évek során teljesen elnyomtam ex mellett, mert neki ezek a vágyak nem tetszettek. Teljesen mást vártunk az élettől, máshogy éltük (volna), tehát ezek nem csak olyan apróságok, hogy ki hol nyomja meg a fogkrémes tubust. Így marha nehéz volt, de szakítottam. Aztán pedig 3-4 hónapig mozgásba, munkába menekültem és erős voltam, hogy ne könyörögjem vissza magam.
2015. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindketten 19evesek vagyunk

Nem tudom miert erzek igy, de mar honapok ota tart..

Es most meg pluszba megismertem egy masik sracot...

Es fogalmam sincs mi lenne a helyes..

2015. jún. 30. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!