Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már hasonlóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már hasonlóan?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal,egész jól megvagyunk, olyanok vagyunk, mint a testvérek. Csak egy dologban nem vagyok biztos mind a mai napig:

Tényleg ŐT szeretem e, vagy csak azt ahogyan foglalkozik velem?!

Nagyon szimpatikus, megértem Őt, szeretem, de mégis úgy klasszik "szerelmes" nem vagyok. Viszont borzasztóan magányos és elhagyatott lennék nélküle...

Vajon mégis szerelmet érzem iránta? Alaptalan az aggodalmam? Vagy ez így nem fer Vele szemben? ... Esetleg más is volt már így?



2015. jún. 30. 09:10
 1/6 To7ka ***** válasza:

Ne bonyolítsd és ne agyald túl!! Nem tudom ez a szex és new york és társainak a hatása, de brutálisan túl agyalnak mindent a nők ha unatkoznak. Volt egy barátnőm, aki fogta magát és közölte, hogy valami nem jó. Fogalma skncs mi, de valami nem jó. Egy hetünket elcseszte ezzel, majd sok türelem és beszélgetés után elmúlt, évekig együtt maradtunk(sajnos), szóval soha nem derült ki a "probléma":D Az ilyen elviselhetetlen.


Foglald le magad, és foglalkozz magaddal! Ahogy beindul az önfejlesztés, sportsz, van hobbid, munkád, több barátod, jó programok úgy kialakulhat egy normális igény, hogy ennél többet akarsz, nem vagy igazán boldog Vele. Amíg unatkozol és van időd ezeken agyalni, egy megfoghatatlan felesleges érzés lesz, egészen más egy gyerekkori szerelem, de a leírásod alapján simán lehetnének erősebb érzelmeid is, ha hosszú távra terveztek. Az valóban a másik szivatása ha nem tudod ezt kitalálni.

2015. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"olyanok vagyunk, mint a testvérek"


Most akkor együtt vagytok, de te úgy érzed magad vele mint a testvérek?


Azt, hogy mit érzel, azt csak te tudhatod. De ha nem szereted úgy, ő viszont igen, lehet jobb elengedni mégis.

2015. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem ezt a "testvér" dolgot, hogy nagyon jól megértjük egymást, egy húron pendülünk és nagyon hasonlítunk.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. júl. 1. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es butaságot írt, ne hallgass rá. Miután minden ember más és más, a belőlünk kicsiholni képes érzelem mélysége is rendkívül különböző. Sajnos az emberek döntő többsége sohasem találja meg a számára megfelelő partner, és leéli az életét egy langymeleg félkapcsolatban. Elismerem, a társkeresés rögös út, előbb-utóbb belefárad az ember, és hajlamos belekényelmesedni egy éppen meglévőbe, mondván, ennél jobb már úgysem jön, neki ezt dobta a gép, stb. Nem így van! Nem szabad feladni! Meg kell keresni azt a fiút, akinek egyetlen pillantásától elgyengül a lábad, és egyetlen érintésétől felizzik minden érzéked. Csak vele van értelme összekötni az életed, minden más csak meddő gatyázás, ami azonban a tanuláshoz, tapasztalatszerzéshez sajnos elengedhetetlen.
2015. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóképp vélekedek, mint a #4-es, de Vele olyan sok dolgunk passzol... mindketten elég különleges (vagy inkább különös) figurák vagyunk ugyan azzal a hobbival, látásmóddal, pszichés gondokkal, ideákkal, jövőképpel, stb.

Eddig Ő sem szeretett még így senkit és én sem ragaszkodtam még ennyire.(Igaz, Ő még csak a 2. barátom.)

100% bizalom egymás felé, teljes megértettség, összhang, a részéről mély szerelem... ezek az érvek állnak mellette, ezért lenne nehéz "jobbat" keresnem.

2015. júl. 2. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:

" ezek az érvek állnak mellette, ezért lenne nehéz "jobbat" keresnem."

Pedig ideje lesz, mert ha már érveket kell ütköztetni, megette a fene a kapcsolatot. Egy szerelemben nincsenek észérvek. Valakibe nem azért vagyunk szerelmesek, mert...

Nincs mert. A szerelem vak, és megy a maga útján.

2015. júl. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!