Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek! Hogy tetszik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek! Hogy tetszik ez?

2010. márc. 2. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon nem vagyok hívő, és látom ez valami imádság. Nekem nem tetszik.
2010. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem se
2010. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja nekem se jön be :S
2010. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok ilyen jégszívű, vagy lehet hogy csak azért mert fiú vagyok, de szerintem semmi extra nincs benne...

Ja + nem vagyok vallásos:D

2010. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szerelem nagy csoda és nem létezik, hogy csupán a véletlen miatt jön össze. Ajándék fentről. Nem árt hálát adni érte.
2010. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szerelem nem fentről jön, hanem a belőlünk.
2010. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi a maki ez :O húúúú én nem szeretem az ilyet, ne haragudj :/
2010. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem is bejönne ha nem lenne kicsit vallásos beütésű:\

18/F

2010. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem köszönöm meg senkinek azt, amiért én dolgoztam, ami azért jött össze, mert én tettem érte. Ezért nem is imádkozok. Az életemben aligha határozott meg bármit is a "szerencsém", amit ráfoghatnék, hogy "Isten kegyelméből" értem el.


az ateista sátánizmus egy híve:D

2010. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek istenben sőtt tagadom létezését:D Sőtt az egész kereszténységet úgy ahogy van! Ezért kinyomtam úgy 2-3másodpercnél nekem nem jön be!!!
2010. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!