Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan pezsdítenétek fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pezsdítenétek fel egy férfi vérét?

Figyelt kérdés

Stresszes munkája van, mindig határidőkre dolgoznak, amik csúsznak, folyamatosan ég a ház, aztán még ha haza is jön, akkor is itthon dolgoznia kell hajnalig.


Ezt én teljesen megértem, ennek ellenére szeretném néha érezni az intimitást kettőnk között, akár összebújás formájában is, de van az a szint, amikor már az nem elég...


Alapból is, ha éppen nyugisabb időszak van, akkor is ritkábban kívánja, mint én, de az még azért elviselhető, kb olyan szint, hogy én naponta akarom, és akkor 2-3 naponta szexelünk, ez még számomra teljesen elfogadható. De mikor nincs nyugi, mint most, hogy egyszerre több határidő zárul le, folyamatosan azon kattog az agya, akkor 1-2 hét is eltelik ilyesmi nélkül, és azért azt már nehezen viselem. És őszintén hiszem, hogy neki is jól jönne kis feszültséglevezetőnek egy hancúrozás, vagy valami.


Próbáltam már lenge öltözékben mászkálni előtte, direkt és nem direkt közölni a kívánságaim, "ráutaló magatartással" élni, de hiába, hogy nagyon jól tudja, mit akarok, meg mondja, hogy ez most nem lesz jó, nincs kedve, dolgoznia kell, mittudoménmi. Van, hogy egy merevedést elérek nála, de akkor is elhesseget, hogy ez most nem fog menni, inkább bele se kezdjünk, tudja, hogy félúton lekonyul, az meg senkinek sem jó.


Egyéb módszer a vágykeltésre? Vagy szerintetek ilyenkor üljek csendben a sarokban, és hagyjam, hiszen ezek szerint most erre van szüksége?


Ti mit tennétek? A munkahelyváltás tök jó ötlet lenne, de amennyire én tudom, a legtöbb helyen a szakmájában nagyjából ugyanez lenne a helyzet (a családom kb minden férfitagja ezzel foglalkozik, ismerősi köröm is szinte teljesen, és mindenhol ezt látom). Egyébként meg tök jó minden, meg is tudjuk kommunikálni, de én nem tehetek róla, hogy kívánom, és arról sem, hogy ilyenkor elkezdek kombinálni, hogy tuti nem kíván, már nem szeret, már megszokásból van velem, unalmas vagyok vagy éppen pocsék az ágyban, satöbbi... Ami azért nem egy pozitív dolog.


Javaslatok, ötletek? Bármilyen vélemény vagy hozzászólás? Előre is köszönöm!


Ha bármit is befolyásol a válaszadásban: én 22, párom 29, egy éve élünk együtt, lassan két éve vagyunk együtt, de ez mindig is így volt, a probléma nem újkeletű.


2015. jún. 30. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Keressetek a parotoknak egy nyugisabb munkahelyet.
2015. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
parotoknak=parodnak
2015. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nézegettünk, de az a helyzet, hogy ami hely szimpatikus lenne neki, ott ugyanez lenne. Oké, jelenleg megrendelésekre dolgoznak, azért a határidők, és ha egy olyan cégnél dolgozna, ahol nem sürget a megrendelő, talán kicsit nyugodtabb lenne, de olyan pozícióban, ahol már érdemesnek tartaná a munkahelyváltást, ott is folyamatos stresszben élne.
2015. jún. 30. 18:14
 4/4 Mumusan ***** válasza:
Szerintem tartsd tiszteletben a kérését. És oldd meg magad addig amíg ilyen időszaka van.
2015. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!