Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszoktátok hívni az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszoktátok hívni az exeteket OK NÉLKÜL! Hogy aludjon nálatok csak úgy?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre: csak szerintem hülyeség az, hogy az ember ok nélkül nem szokta mondani az ex-ének hogy aludjon nála?
2010. márc. 3. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hogyne kétszer is...
2010. márc. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És "rendszert"csinálni belőle? Mert az elmúlt kb 2 hétben többet aludtam ott úgy hogy hívott, mint otthon
2010. márc. 3. 04:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul hajnali 3kor hivott fel? Ne legyél már ilyen ostoba! Ok nélkül, persze... Nem értem, hogy sikerült annyira elbizonytalanodnod, hogy fel is tedd a kérdést... Aludj nála aztán megtudod mi volt a célja: sex, vagy kikapcsolták nála a fűtést és ágymelegitő kell, vagy fél egyedül a sötétben...
2010. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az exemet igazából csak nyomós okkal hívnám fel, amúgy nem...


Arra meg pláne nem kérném, hogy aludjon nálam...

2010. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, a remény hal meg utoljára, de az exed csak dugni akar. Másra ne számíts. De végülis ez is ok.
2010. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még okkal sem hívom fel egy exemet sem... Arról meg szó sem lehet, hogy együtt aludjunk

22/l

2010. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) a kérdést igazából azért tettem fel, hogy nekem van-e igazam? :) mert az emberek 99%-a nem csinál ilyet. ő állítja, hogy ok nélkül hívott fel...ezt mondja... már az ott alváson, meg minden egy dolgon túl vagyunk...;) kb két hétig többször aludtam nála, mint otthon
2010. márc. 4. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!