Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátnőm?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt (24l, 27f).

Az első két hónapban a barátnőm folyamatosan írt nekem (kb 30 kilométerre lakik), mindig kereste az alkalmat, hogy találkozzunk, akár 5 percre, heti minimum 3-szor találkoztunk, ebből 1-2szer itt is aludt). Amikor nem volt velem felhívott, hogy milyen szerencsés hogy velem lehet és alig bírja ki, hogy nem vagyunk épp együtt és nem ölelhet. A szex tökéletes volt, napi 3-szor legtöbb esetben, még filmnézés közben is bújt hozzám, ahogy kell. Én is elég szeretgetős fiú vagyok, úgy érzem mindent megadok neki, nagyon szerelmes vagyok.

Viszont 2 hónap után egyik hétről a másikra minden megváltozott. Volt egy kisebb veszekedésünk (de semmi komoly) és azóta teljesen más ember lett.

Nem csókol meg, nem ölel át magától, amikor megérkezik hozzám csak sima szájra-puszit ad, csak akkor mondja, hogy szeret, ha én is mondom neki. A szex heti 1-re redukálódott. Nem mosolyog úgy, ahogy a szerelmesek szoktak, a szeme sem csillog mint az elején, pedig azt mondta én vagyok élete szerelme. Nem bújik EGYÁLTALÁN, ha én bújok az picit zavarja. Beszéltem vele a dologról, azt mondta Ő ilyen zárkózott és félős személyiség nem szereti kimutatni az érzelmeit. Hát, akkor az első 2 hónap mi volt?? Azt mondta, el kell így fogadnom Őt, Ő "szintet lépett" a kapcsolatban, már nem a rózsaszín ködben él, hanem társként tekint rám (mindezt kb 3 hónap után).

Most ott tartunk, hogy már csak 1, nagyon max 2 alkalommal akar találkozni hetente, mert elmondása szerint neki ez így elég, és hogy tehernek érzi hogy utazgatni kell. Azt mondta, hogy eszébe szoktam jutni és hiányzom is neki azért, de úgy igazán egy hét elteltével szoktam csak. Eleinte még a bolti eladóra is féltékeny volt, most megkérdeztem, hogy ha megcsalnám mit tenne, azt mondta már egyáltalán nem féltékeny, nem lenne különösebb baja ha megcsalnám, de lehet szakítana. Ha társaságban vagyunk nem foglalkozik velem. A barátaimmal nem akar találkozni, merthogy nem az Ő stílusa a társaság, de hogy majd azért párszor megerőszakolja magát és eljön velem hozzájuk (hát köszi!).

Emellett naponta ír nekem, érdeklődik utánam, hogy mi van velem, mit csinálok, milyen a munka, neki milyen napja volt. De régen rendesen chateltünk, most már csak egy rohadt hosszú üzenetet ír. Mintha le akarná tudni gyorsan a dolgot.

Már kétszer beszéltem vele erről, semmi eredménye a dolognak :(

Mindig olyan kapcsolataim voltak, ahol más párok irigykedtek rám és a barátnőmre, de most néha azt veszem észre magamon, hogy én irigykedek másokra, hogy milyen jól megvannak, a lány hogy odáig van a fiúért.

Most picit távolságtartó lettem vele, erre elkezdett többet írogatni, hogy mi a baj, haragszom-e?

Egyszerűen nem értem. Szerintem aki ilyen keveset akar találkozni és totál nem féltékeny, illetve olyan, amit leírtam: az nem szerelmes, csak azt hiszi, hogy az. Szerintetek is csak fellángolás volt a részéről a dolog és szakítanom kellene?

Többször már nem beszéljük meg, megtörtént 2-szer, abban egyeztünk meg, hogy ha újra előjön akkor elkönyveljük, hogy mások az igényeink és szakítunk.

Ja, és az utolsó megbeszélésnél arra kért, hogy előbb én alkalmazkodjak (vegyek vissza a bújásból) és utána majd Ő fog...

Azt sem értem miért akar velem lenni, ha ennyire van csak igénye rám és csak ennyit akar megadni?



2015. júl. 2. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lyuksógorod. Addig is, amíg azzal a fiúval rendesen ki nem alakul valami, téged talonban tart, nehogy két szék között a földre pottyanjon.
2015. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg? "ÉLetem, úgy érzem, valami nem stimmel: nem érzem, hogy ugyanúgy szeretnél, teljesen úgy érzem, hogy hanyagolsz és én hiába igyekszem, valahogy nem megy a dolog. Valami baj van?"
2015. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
72%

Legyél kemény, és sz_rj rá egy darabig.

Sarkalld gondolkodásra. Am mi miatt vesztetek össze régen? Nem-e azt vette magára, és elég lenne megbeszélni.

25/F

2015. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele, az volt a válasz, hogy igyekszik, de nem tudja menni fog-e neki, hogy kimutassa az érzelmeit. Szerelemben automatikusan jönnie kellene ennek, igaz van más típusú ember is, de Ő az elején teljesen jól kimutatta.


Azon kaptunk össze, hogy elhívott nyaralni a testvérével és a barátnőivel, akiket nem ismertem (csak lányok egy fiú sem). És mondtam, hogy szerintem ez még korai, várjunk egy évet. Elmondása szerint arra számított, hogy majd ugrálni fogok örömömben és megbántottam. Nem tudom ebben mi volt annyira bántó, egyszerűen csak elmondtam a véleményemet normálisan.

2015. júl. 2. 12:26
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
75%
"megbántottad", öcsém, na azt egy nő a kövi pasiig ki sem heveri....
2015. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megcsalna, van egy csomó közös képünk neten (persze az első két hónapból, már nem akar képeket csinálni), kinn van hogy kapcsolatban vagyunk. Ismerem a beosztását, amikor nem dolgozik, akkor a gépnél van, amikor valahova elmegy barátnőkkel, mindig van közös kép. Meg alapból sem olyan természetű lány.
2015. júl. 2. 12:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig itt valahol légy van a levesben.

Ha már ennyire távolságtartó lett és állítása szerint, de már "csak" társként tekint rád, ennek ellenére nem bújik, nem közeledik szexuálisan az azt jelenti, hogy nagy eséllyel folyamatos viszonya van valaki mással.


Lehet te azt gondolod nem ilyen meg olyan lány, de ha jól csinálja úgysem veszel észre az egészből semmit mert félig vak vagy úgyis.

Az meg, hogy vannak közös képeitek meg kapcsolatban vagytok nem fogja zavarni azt aki heti 10-szer tömi helyetted.

2015. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mumusan ***** válasza:
91%
Vagy viszony, vagy csak fellángolás voltál. Szerintem hagyd az egészet a francba. Neked bújós csaj kell, aki megszeretget, körbeugrál. Nos Ő már nem ilyen.
2015. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért megkérdezhetem hogy mi volt az a "pici összeveszés"? Lehet neked semmiség volt, neki viszont nem.

Tapasztalatbol beszélek mert én is elég csunyán összekaptam az exemmel, ugy gondolta nem nagy szám nekem viszont annál inkább fájt. Szoval lehet okkal durcás.

2015. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy picit fentebb leírtam :)
2015. júl. 2. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!