Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetem le az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volcac kérdése:

Hogyan küzdhetem le az önbizalomhiányomat?

Figyelt kérdés

Mint a mesékben,egy szürke egyéniség.Aki szinte jelentéktelen ember.Így látom magamat.

A barátnőm 22 éves én pedig 20,ő nemrég védte meg a szakdolgozatát és hibátlan eredménnyel(szakdolgozat,diplomavédés) zárta a tanévét és 1 hibapontja lett a mesterszakos felvételin is.Most pedig jelentkezett 2 szépségversenyre is,mind a kettőben bekerült a döntőbe.Röviden és tömören azt látom,hogy sorra éri el a sikereket,magamon pedig azt,hogy semmit sem érek el.Persze én gyermekkorom óta sportolok,3 éve saját testsúllyal edzem.Úgy érzem ő sokkal értékesebb én pedig értéktelen vagyok.Csak azt látom,hogy miben jobb nálam.



2015. júl. 2. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Kép amit elértem 3 év alatt:

[link]

2015. júl. 2. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy KÁ-ME-HÁ-ME-HAAA.

Na nem,de az önbizalom nem külső kérdése. Az önbizalom önmagad elfogadása és értékelése. Ezt könnyű leírni, de nem hinném, hogy egyszerű elérni. Sajna nem olyan hogy gyúrsz rá és menni fog. Magadat kell meggyőznöd. Senki más véleménye nem számít, mindenki másét meg tudod kérdőjelezni.

Van ismerősöm, aki azt hitte, hogy ha izmos lesz majd lesz önbizalma... De úgy járt, ahogy te. Én meg 170 centisen, 90 kilósan, kb 10-15 kiló felesleggel is önbizalommal és bátorsággal teli vagyok.

2015. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ilyen testalkatom van, mint neked, csak rajtam nincs sok izom. Hasonlóan nagyon keskeny csípő, és széles váll. Tehát így néznék ki, ha kicsit gyúrnék.

Amúgy igaza van az elsőnek, az önbizalomnak semmi köze a külsőhöz, az csupán az önértékeléssel hozható párhuzamban. Egy 120 kilós kövér srácnak is lehet kirobbanó önbizalma, ha jól érzi magát a testében, és egységben van önmagával.


[link]

2015. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is jutott eszembe az,hogy a külsőnek nem sok köze van az önbizalomhoz.Ezt jó megjegyezni és megtisztulnom legbelül.Magamat kell legyőznöm.Amit küldtél(második hozzászóló)hasznos kis tanács.Meg fogom csinálni holnaptól minden nap.Köszönöm :)
2015. júl. 3. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok megint. Nem akarom a saját seggem nyalni, így csak annyit mondok, hogy szivesen. Azért így sem egyszerű, hogy már elindultál az úton. Még azért erősnek is kell maradni. Sok sikert.
2015. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!