Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová adjak neki puszit? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon tetszik..igazából szerintem neki is bejövök én. hová adjak neki puszit, hogy lássa, hogy szeretnék többet is tőle?? normális válaszokat írjatok, légyszi:)
2010. márc. 3. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak sima puszit adnál neki, de véletlenül elcélzod, és tétovázva a szjáa szélére. Utána meg amikor néz rád kérdőn, akkor pajkosan vigyorogva mondd neki azt, hogy -upsz!

Ha ebből nem esik le neki, lődd tarkón :D

2010. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az arcára de egész közel a szájához ha te is tetszel neki és nem fél akkor oda fogja fordítani a fejét h szájra menjen:P;)hajrá
2010. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:) megpróbálom:)
2010. márc. 3. 13:45
 4/14 anonim ***** válasza:
A nyakára !
2010. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a nyakára?:O

a füle alá vagy??:)

2010. márc. 3. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a füle alá, jóval lejjebb a nyakára. Öleld át, és mivel gondolom alacsonyabb is vagy így nem nehéz a nyakára adnod puszit.

Ha nem fából van, mindenképp vennie kell a lapot. Gondolj csak bele, egyébként az emberek nem sűrűn szoktak egymásnak nyakra puszit adni ha csak nem akarnak valamit.


Egyébként a többi választ is csak megerősíteni tudom, a száj közeli puszi is bejöhet, sőt:)

2010. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

megpróbálom...remélem összejön valami:)

köszönöm a válaszokat!!;)

2010. márc. 3. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
A péniszére. Attól rögtön tudni fogja, hogy akarod.
2010. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőkkel vagyok...

De ha én tenném, az úgy lenne, hogy: szájához közel puszi, és közben az arcához teszem a kezem ;)

Sok szerencsét! :)

2010. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

utolsó előtti..nem világos a normális válasz fogalma?:)

saját szegénységi bizonyítványod;)

2010. márc. 3. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!