Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek adjak neki puszit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki puszit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Na hát... arról van szó, hogy van egy lány, aki nagyon belém van zúgva, én viszont nem érdeklődöm iránta, viszont barátok vagyunk, de inkább haveroknak mondanám magunkat; padtársak vagyunk.

A lényeg, hogy mindig, amikor van valami, szóval mondjuk névnapom, megnyertem valami versenyt, vagy mondjuk szülinapom van, mint ma, akkor mindig hoz valami ajándékot. Aminek én örülök is...

Amikor egy lányt ajándékozok meg, vagy kapok tőle, mindig megpusziljuk egymást. De nála valahogy nem megy. Igazából ő kicsit fura lány. Szóval inkább az a csöndes, visszahúzódóbb típus. Eddig nem is adtunk egymásnak puszit. De múltkor, mikor legutóbb adott valamit, egy pillanatra úgy éreztem, mintha puszira mozdulna. Elég gázos volt, mert elég különböző emberek vagyunk, és nem nagyon értem mindig, hogy épp mire gondol. És ő, annak ellenére, hogy lány, kicsit éretlen is.

Szóval ezek azok a dolgok, amik miatt nem nagyon mozdultam eddig arra, hogy puszit adjak neki.

Ja, és van még valami... szóval... hogy is mondjam... Szóval nem néz ki túl jól. És igazából ő van a legnagyobb zavarban ilyenkor, szóval, ha még oda hajolnék hozzá, hogy puszit adjak neki, hát el sem tudom képzelni, mi lenne.


Tehát, ma van a szülinapom, de ő ma nem volt, mert valahova máshova kellett mennie. Viszont holnap jön, és biztos vagyok benne, hogy hoz valamit nekem.

Adjak neki puszit, vagy ne?


2010. márc. 24. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Légy határozott és adj.
2010. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
jaaaaj hát bolcsi szülcsi napcsiiit!!!
2010. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Szülinapot!:)

am szerintem adhatsz neki puszit ha barátok vagytok, viszont lehet hogy félre fogja érteni.

hát..mozdulj úgy mintha akarnál aztán ha elrántja a fejét akk ne (xD) ha meg nem akk meg nyugodtan.. max lesz egy jó napja:DD

2010. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak haverok vagytok meg iesmi, akkor inkább ne, mert félreértheti, főleg ha nem akarsz tőle semmit. mert utána lesz gáz magyarázkodni hogy nem ezt akartad...
2010. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és adj neki egy puszit.Abba még senki nem hallt bele. :) Attól függetlenül, hogy nem jön be neked mint csaj lehet puszit adni. Amúgy meg nem szép dolog, hogy nem adtál neki, hiszen szertettel hozta neked az ajándékot.


BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT. Így ismeretlenül is.

2010. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ma van a szülinapom! Boldog szülinapot!
2010. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Noss!


Figyelj van puszi és csók, a puszit általános viszonylatban az emberek úgy értelmezik, hogy az arcra adják.


Szóval ha te egy ilyen puszit akarsz adni akkor IGEN az arcára nyugodtan adhatsz elvégre már nem bölcsődések vagytok, én is adok a haverjaim vagy volt régi osztálytársaim vagy kolléganőim arcára puszit ebben nincs semmi extra.


De ha szájára, szeretnél puszit adni az már más!

2010. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt igazából neked kell eldöntened, viszont próbálok segíteni a döntésben :)

Ha nem adsz neki, akkor bunkónak fog tartani, mint minden normális ember.

Ha adsz neki, akkor elkezdsz reménykedni.. Feleslegesen.. Akkor f*** leszel :D


Amúgy egy pusziban nincs semmi, főleg barátok között ( mert gondolom azért bírod, csak járni nem akarsz vele.. ) :)


Válaszd a köztes megoldást: Öleld meg ;)

Aztán beszéljétek át a dolgot és FINOMAN utasítsd vissza, mond meg neki, hogy nagyon kedves, meg bírod(?), de nem akarsz tőle semmit :)

A barátság attól még maradhat és ha szeret téged, beéri annyival is! :)

Ráadásul így MINDKETTŐTÖKNEK JOBB LESZ! ;)

Neked nem lesz kínos vele, ha ketten vagytok, Ő pedig másfele is kacsintgathat :), talán belátja, hogy nálad nincs esélye.


Ha lenne még kérdésed ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj mailt! :)

2010. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! :)
2010. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik a csak akk nem kell törekedned arra h puszit adj neki :D egyébként legyél magabiztos és csináld amire gondolsz
2010. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!