Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már elnyomva magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már elnyomva magatokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk már két éve. Én 22 vagyok, ő pedig közel 40. Rendszeresen azt érzem, hogy elnyom, nem hagy érvényesülni, ha kicsit iszogatunk és elengedem magam, jól érzem magam vagy esetleg helyette én kerülök a középpontba rendszerint úgy bánik velem, mint egy kutyával, szinte fáj neki, hogy jól merem érezni magam. Annyira beszabályoz egyébként is, hogy már alig vannak önálló gondolataim... Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Mit csináltatok?

22/L


2015. júl. 3. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem, én sosem hagytam/hagynám ezt.

Neked sem kellene, ez így nem egészséges kapcsolat.

2015. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, de nem is viselném el, ha valaki így viselkedne velem
2015. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egy negyvenes éves férfi aki feltehetőleg jóval gazdagabb és tapasztaltabb nálad,azért természetes és illendő ha megmondja mit hogyan csinálj :)
2015. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszállnék a kapcsolatból. Egészségtelen. N31
2015. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, igaz nem ilyen nagy korkülönbséggel, de az exem engem is nagyon szeretett volna saját ízlésére formálni. Számára tetszetősen néztem ki, és okosnak, műveltnek és kedvesnek tartott, úgy gondolta megfelelő kitűző leszek, és mint naiv lánykát majd irányítani tud, hogy mindenben a kedvét keressem. Szabályozni próbálta, mit vegyek fel, hova mehetek (a bolton kívül nagyjából sehova), kivel találkoztok (még azonos nemű barátokkal sem, mert úgyis pasiznánk..), hova járhatok szórakozni (csak oda, ahova ő akar menni, és csakis vele), ami miatt óriási balhék voltak közöttünk, ugyanis szerencsére az átlagnál lázadóbb típus voltam. (Csak sajnos szerelmes, első kapcsolat.) Érzelmi zsarolással elérte, hogy ne iratkozzak be arra az egyetemre, ahova menni akartam (túl távol volt..), aztán már az sem tetszett neki, hogy ahol dolgozom, emberek vannak.. A te párodnak is elsődleges célja, hogy ne legyenek önálló gondolataid, vágyaid, mert addig tud sakkban tartani, ameddig nem állsz ki magadért. Mindenben feletted akar állni, úgyhogy még az is zavarja, ha pár percre népszerűbb vagy nála, és nem róla szól minden. Ha nem győzködne folyton arról, hogy kevés vagy, akkor rájönnél, hogy nála sokkal jobbat is kaphatnál. Abban az életkorban vagy, amikor az ember végleges személyisége kialakul, és ő ezt próbálja úgy formálni, hogy engedelmes, szolgálatra kész feleség legyen belőled, aki mindenben elfogadja a férfi felsőbbrendűségét. Ha ilyen életre vágysz, ne tegyél semmit. Ha nem, akkor itt az ideje, hogy levedd a rózsaszín szemüveget, és elhagyd. Lehet, először nehéz lesz, de amint rádöbbensz, milyen úgy élni, hogy te irányítod az életed, meg fogod gyűlölni a rá pazarolt évekért.
2015. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértés lenne, én nem pontoztam le senkit! Gazdagnak nem mondanám, egy albérletben élünk, ebből mire következtetsz? Maximum tapasztaltabb, intelligensebb, tanultabb jóval nálam, de ettől még úgy viselkedik, mint egy gyerek.
2015. júl. 3. 17:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: dettó ugyanez a mi kapcsolatunk is csak nem akartam ennyire részletezni, mert van aki el sem olvassa és úgy ítélkezik.. Nagyon köszönöm a válaszod és persze a többiekét is!
2015. júl. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!