Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok minden párkapcsolati problémátokat a nehéz gyerekkorára fogna?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nagyon nehéz gyerekkora volt, az apja alkoholista volt, állandóan verte a családot, végül felakasztotta magát és a barátnőm talált rá 12 évesen. Az anyja pszichiátriára került, és a barátnőm egy ideig nevelőszülőknél is volt. Sajnálom őt és próbálok vele nagyon figyelmes lenni, de kezd elegem lenni hogy bármi problémánk van azt erre fogja. Idegesít hogy soha sem tud dönteni, de ha én döntök helyette már hisztizik hogy rá akarom erőltetni. Nem érzem azt hogy akarna engem közben meg mindig azon sír hogy nem akar elveszíteni. Valamikor kb. alig szexelünk és nem értem miért. Nem merek rászólni nehogy megbántsam, de már elegem van hogy semmit nem lehet megbeszélni mert kiakad és erre fogja. Ti mit tennétek?

22/F


2015. júl. 5. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen élnék ilyen kapcsolatban. Szörnyen hangzik, de én elhagynám.
2015. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rezi Dencia ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.
2015. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelezném, hogy nekem ez hogy esik, és elmondanám, hogy nekem kölcsönösségre van igényem, ezért jó lenne, ha egy szakember segítségével feldolgozná a problémáit.
2015. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az exem ilyen volt, ezert is ex. Rettenet. Mindent az alkoholistanidegbeteg anyajval magyarazott. Megerto voltam segiteni szerettem volna, de csak nyalogatta a sebeit, sajnalatta magat, valtoztatni nem volt hajlando, meg o kerte ki maganak, ha nekem igenyem lett volna valmire. 2 evig birtam, aztan szakitottunk.
2015. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Apám alkoholista volt, ugyanilyen verekedős, szadista, velünk élő nagybátyám szintén, csak ő még molesztált is (fiú vagyok...).

Egyszer majdnem meghaltam úgy mellékesen, kómában voltam, utána még pánikzavarom is lett.

Apám hirtelen halt meg, sok bűntudatot hagyva bennem, elég erős gyásznak kitéve, anyukám meg jelenleg rákos. Csak azért írtam le ezeket, hogy tudd, hogy kitől kapod a választ, nem egy palotából ugató, elkényeztetett, burokban felnőtt fiúcska vagyok.


A véleményem az, hogy szánalmas, amit a barátnőd művel, és lehetetlen, hogy normális kapcsolatban éljetek, ameddig ilyen a hozzáállása. Fel kéne nőni, nem fog tudni így boldogulni az életben.

2015. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az érdekelne a legjobban, hogy szeretné e megoldani a problémáját, vagy egy kényelmes takarónak használja minden, ami minden esetben előkapható.



Volt exem (nem emiatt ex) akinek hasonló gyerekkora volt, szerettem, szerelmes voltam bele, támogattam abban, hogy szakemberhez járjon, türelmes voltam vele stb. De ő meg is próbált tenni valamit azért, hogy egyensúlyba kerüljön önmagával.


Azt viszont nem tolerálnám sokáig, hogy mindenre az a válasz, hogy jaj nehéz gyerekkorom volt, de igazából nem kijönni akar a gödörből, hanem jó benne ücsörögni, és ha valaki szóváteszi, akkor előkapja a nehéz gyerekkor kártyát.

2015. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Whatsername válasza:

"Nem mindenkivel történnek szívszorító dolgok, Charlie, és ha igen, az akkor sem mentség"

(Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései)

2015. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!