Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a férjem?

Figyelt kérdés
5 év házasság után havi egy szex van, ez nekem kevés. Ő nm igényel többet. Ő 37 éves én 25, de mindig ezt hozza fel: 37 évesen nem kell annyi szex. Babát szeretnénk, amihez ez a szexuális élet nem elég, de nem érti meg. Persze a negatív teszt után én vagyok a rossz. :(
2015. júl. 6. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura ez, főleg ha mindketten ugyanúgy szeretnétek a babát. Szerintem ha párod alapból eza típus, h elég neki a havi 1 együttlét, akkor teljesen fölösleges bármit is bevetned. Nekem mondjuk kicsit furcsa, hogy egy férfi 37 évesen havi 1 szexxel elvan..
2015. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

A testsúlyodra figyelj, ápoltságodra is, a háztartás is legyen rendben, este várd őt egy ilyen ruciban:

[link]

Otthon ne melegítőben legyél, hanem nőiesebb darabokban, szoknya vagy ruha, főzésnél kötényke...

Ha ennyi nem elég, akkor a pasid félrek*r.

2015. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.. ezeket alapvetőnek tartom 2-es, hogy a kérdező ilyen. Szerintem ha egy férfi szerti a feleségét, az egy egyszerű pólóban, kisnadrágban, feltűzött hajjal, takarítás közben is ugyanúgy meg fogja kívánni és nem havi 1x. (legalábbis nálunk így van, ilyen extrákat akkor vetettem be, amikor még friss házasok voltunk és kb arról szóltak a szabadnapok, hogy átszexeljük őket)..
2015. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

160cm vagyok, 50 kg, sportolok. Melegítőt ugyan hordok, de mindig tiszta, rendezett, a hajam sosincs lenővel, sosem zsíros. A körmöm tiszta, festett, mindig van főtt étel s takarítok sokat. Külsőmmel szerintem s többek szerint nincs gond.... nem hiszem, hogy félremenne. Tanárok vagyunk mindketten, úgyhogy sok időt vagyunk együtt.


Tanácstalan vagyok. Lehet, hogy igazad van s már nem tetszek Neki? :(

2015. júl. 6. 09:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen életszerű, amit leírsz kérdező. A leírás alapján, rendben vagy. Szerintem valami bini a férjeddel van inkább. Ülj le beszélj vele, vagy a másik nagyon jó tanács: ne csinálj semmit, csak figyelj. Hogy viselkedik alapból, mennyire őszinték a kirohanásai, mikor kiderül, h nem vagy terhes, esetlegesen ne e egy színjáték a részéről mindez, hogy elfedjen valamit. Ez egy elég korai házasság ilyen szempontból, hogy a férjed ne induljon be rád, akár főzés közben, vagy felmosás közben... akár körömlakkozás közben is. Mi férjemmel 7 éve vagyunk házasok, 10 éve ismerjük egymást, van már egy gyerekünk és most jön a 2. hamarosan. Amikor a legcsapzottabban, fáradtan, elnyűtt fejjel éjszakáztam az első babánkkal, a férjem akkoris szexinek látott. Tehát erre irtam, hogy szerintem az igazi szeretetben nem kell állandó klakkban -frakkban állni, hogy a párunk megkívánjon. (az alapvető higit betartva nyilván).
2015. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mumusan ***** válasza:
A közeledéseidet is elutasítja?
2015. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet , h van vkije....
2015. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is öt éve együtt, nekem is 37 a párom, mondjuk én 30 vagyok, de ez mellékes. Viszont mi nagyon figyelünk egymásra. Nekünk is ritkult az évek alatt kicsit a szex, de nem ennyire, és mindkettőnknek megfelel a mennyiség. A minőség meg aztán ideális. :)


Le kell ültetni és beszélni vele. Nem támadva, lerohanva, de határozottan. Elmondva, hogy az emberi biológia nem úgy megy, hogy havonta egy alkalomtól majd lesz gyerek.

2015. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem az a furcsa, hogy 37 évesen egy 25 évessel van
2015. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, miért? Szerinted mi az abszolút és megdönthetetlen igazság kor-kérdésben? Elvileg teljesen egészséges dolog, hogy egy harmincas pasi és egy huszonéves nő együtt legyen. Nem tudok olyan törvényről, ami tiltaná.
2015. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!