Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom arra keresett rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom arra keresett rá a neten, hogy "két nőt szeretek, mit tegyek? ". Én mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, előttem egy évekig tartó kapcsolata volt.
2015. júl. 6. 15:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek, tagadja.
2015. júl. 6. 15:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ciki... Előzményeket ki kellett volna törölnie, mond neki:)
2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Reménykedj, hogy te vagy az egyik..:) Viccen kívül: próbálj meg vele őszintén beszélni erről. Akkor is, ha nem akar. Könnyen lehet, hogy az előzőhöz kötődik még, de nyilván nem lett volna vége, ha még mindig szeretné. A mostani kapcsolatotokban lehetnek hibák, ha gondolatban a régibe menekül és megszépíti az emlékeket. Koncentrálj a jelenlegi kapcsolatra, ha fontos neked a párod, próbáljátok helyrebillenteni. Ha rendben lenne minden, elfelejtené a másikat, akiben csalódott.
2015. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Mikor keresett rá?

Tegnap, vagy egy éve? Nem tudom, mennyire nézted vissza az előzményeit.


Szembesítsd. Az a legegyszerűbb. Vagy lesz gerince, vagy nem.

2015. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy ő volt?
2015. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este keresett rá erre. Váltig állítja, hogy rajtam kívül senkit sem szeret, de azt még nem tudja, hogy láttam ezt a keresést
2015. júl. 6. 15:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ő volt
2015. júl. 6. 15:13
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Akkor meg hazudik. Milyen kedves pasid vaaan..
2015. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugye? És a héten megyünk/mennénk nyaralni.
2015. júl. 6. 15:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Óóóó a nyaralást ezért ne hagyd ki. :D A legjobb lehetőség fülön csípni, nincs hová meneküljön. :D Biztos nem hagynám lezáratlanul a dolgot. Bombáznám a keresztkérdéseimmel. Előbb utóbb csak kinyögi, hogy esetleg a volt nőjén nem tudott még túl lépni... vagy más-e a probléma.
2015. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!