Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsem el kit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el kit szeretek jobban?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, első látásra hülye kérdésnek tűnik, és ezt magamban kéne eldöntenem, de teljesen tanácstalan vagyok.

Két embert szeretek, jobban, mint barátot. Az egyik a barátom,aki 23 éves a másik értelemszerűen nem ő 22éves és én 18 éves vagyok. Azonban valamit kéne kezdeni ezzel a helyzettel, mert így örlődök, és a barátom is észre fogja venni egy idő után, hogy valami zavar van. Csak az a probléma, hogy képtelen vagyok dönteni. Az egyik pillanatban úgy érzem, képtelen lennék elhagyni a barátomat, a másikban meg már ott tartok, hogy meghalok a másik srác nélkül, és ő az, akivel az életemet is le tudnám élni.

Kérem, okoskodok kiméljetek, mert igenis lehetséges két embert szeretni egyszerre! :(

Jajj, mit tegyek most? :( Segítsetek! :(:(


2015. máj. 31. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,két embert egyszerre nem lehet szeretni!Van,akit az ember tényleg szeret szerelemmel,mert ismeri,és hibáival együtt fogadja el,és van,akihez vonzódik az ember,és vágyat érez iránta,maximum fellángolás-szerű reakciót vált ki belőle.A két dolog nem ugyanaz!Rendet kell tenned magadban,és eldöntened,mit akarsz,és hogy ki iránt mit is érzel.Ha ez nem megy,neked nem való még kapcsolat,mert éretlen vagy rá.
2015. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha belegondolsz ez egy roppant szerencsés helyzet,mert feltételezem,hogy mindkét pasi odavan érted és hát vannak nők akik egyért is ölni tudnának.
2015. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha a barátodat szeretnéd, nem fért volna bele a képbe egy harmadik. Hagyd el. A harmadikat se válaszd azonnal, mert lehet, csak azért vonzódsz hozzá, mert változásra vágysz. Azokban a pillanatokban, amikor úgy érzed, képtelen lennél elhagyni a barátodat, felülkerekedik benned az önzés, vagyis kellene az új, de azért nem akarsz lemondani a régiről sem. Kihasználod őt érzelmileg. Egyébként hogy gondoltad, hogy majd pusztán életkoruk alapján megmondjuk, melyiket válaszd?
2015. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a gond ezzel az, hogy miközben te már kapcsolatban vagy, vannak olyan pillanatok, miközben egy másik srácért halnál meg és úgy érzed, ő az, "akivel az életemet is le tudnám élni"


Tegyük fel, hogy végül a mostani barátod mellett maradsz, dacára annak, hogy te simán kételkedsz és gondolsz másra is. Mégis milyen kapcsolat ez innentől? A sok lány, aki erre zsigerből rávágná, 2jajj már, te soha nem voltál nehéz döntési helyzetben?", az gondoljon bele, milyen szájízt hagyna benne, ha a barátja akiben megbízik és akibe szerelmes, titokban éjszakánként egy másik lányról álmodozna, néha (mert ugye nem mindig, mekkora különbség), őérte lenne képes meghalni és egy életet leélni.


Miközben fogod a kezét, miközben átöleled, miközben összebújva alszotok.

Vigasztalna az, hogy egy ilyen versenyben osztott szorzott, és a biztosban maradt?

2015. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aki erre azt mondja, hogy kizárt, csak azért mondja, mert még nem volt ilyen helyzetben :) Én sem tudtam elhinni, hogy lehetséges, aztán mégiscsak sikerült. Ha a barátod mellett képes voltál másba belezúgni, akkor nyilván nincs értelme tovább folytatni (főleg 18 évesen). Azzal viszont egyet kell, hogy értsek, hogy a másik sráccal (ha úgy döntesz, hogy búcsút veszel a jelenlegitől) ne kapkodd el a dolgot. Én személy szerint sosem bántam még meg annyira semmit, mint hogy akkor (miután a meglévő barátommal szakítottam) azonnal összejöttem a másikkal. A mai napig barátok lehetnénk (abból indult), ha nem kapkodom el a dolgot. Másrészt ha érdemesnek gondolod, próbálj meg erről beszélgetni a pasiddal, lehet hogy tényleg csak változásra/ valami másra vágysz, amit lehet hogy tőle is megkaphatnál. Én személy szerint nem osztottam meg ezt a dolgot az akkori pasimmal, nem akartam megbántani (ráfogtam a távolságra, ami szintén zavart). Mérlegeld, hogy mi a legjobb lépés amit tehetsz úgy, hogy közben nem gyalogolsz végig rajta.
2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltam egyszer így.Az segített,hogy nem láttam a másik srácot,nem találkoztam vele,így letisztult bennem a dolog : szimpla szexuális vonzódás volt.Összehasonlítottam a kettőt,és sokkal több pozitív dolgot fel tudtam magamban sorolni a barátom mellett,így nem volt kérdés hogy döntöttem.
2015. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat eddig !

Nagy tünödès közt vagyok!

A srác most közölte velem hogy járni szeretne velem !

Én nem tudom hogy most ez csak vonzalom vagy más mert a srácot mar 2011 óta ismerem és azóta tetszik.

Mit tegyek?

2015. máj. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!