Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond, hogy a fiúk folyton ezt csinálják velem?

Figyelt kérdés

Mindig a forgatókönyv, hogy megismerek valakit, egy darabig ismerkedünk, minden jól alakul, volt akivel randiztam is, aztán hirtelen egy szó nélkül eltűnnek, még egy üzenetre sem írnak vissza... Nem tudom, hol rontom el folyton, mi lehet a bajuk velem? Ha annyira nem tetszem nekik, akkor meg minek kezdenek el beszélgetni? A barátaim szeretik a személyiségemet, nem hiszem, hogy kiállhatatlan lennék, vagy ilyesmi...:(


20/L


2015. máj. 30. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem lat remenyt ra, hogy lefekszel vele. El kell hitetni veluk, hogy kesobb megkapnak. Csok, simogatas, pajzan viccelodes, felreertheto beszolasok. N
2015. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájönnek: okosabb vagy az átlagnál vagy nem tudnak könnyen megdönteni. Aztán lehet pont a fonákja is:) Ezt neked kell tudnod, hogy mit hogy beszélsz.
2015. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1.-2., ti ilyen szexmentes kapcsolatot képzeltek el magatoknak?
2015. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
nem tudod kiszűrni mi az a közös pont ami után lelépnek??
2015. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Az első kettő jól megírta, hogy mik lehetnek az okok.

Nem ismerünk ahhoz, hogy tudjunk konkrét magyarázatot adni erre a kérdésre.

Erre csakis a közelebbi ismerősök tudnának adni valamiféle választ, de ők meg elfogultak és nem fognak negatív véleményt mondani rólad.

2015. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval az lehet a baj, hogy azt hiszik, csak barátkozom? De ha meg a fordítottja lenne, akkor meg csak egy szexre kellenék...
2015. máj. 30. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
1-es vagyok: az elettarssmmal minden nap 1-2 orat szexelunk. Ha nem akarja, akkor eroszakoskodom. (Az oka a turelmetlensegem. nem vagyok dagad es ronda se. ) ha nem szexelne ennyit velem, mar kirugtam volna. N
2015. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, az offért, de utolsóhoz fűzném, hogy annyira bírom, hogyha férfi erőszakoskodik a szexért akkor perverz nemi eröszaktevő, akit fel kell jelenteni, ha a nő nyomul, kényszeríti a férfit az milyen menő már, tegye össze a kezét, hogy milyen szerencsés, hogy ilyen asszonykája van. Egy ilyen nővel tuti nem jönnék össze, de nem is kell ilyeneken gondolkodnom, mivel magam is lány vagyok.
2015. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
8.örülök, hogy lassan már a nők is észreveszik
2015. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Ha tetszenél nekik , akkor pár hétig biztos próbálkoznának, de túl hamar feladják.

Szerintem simán csak nem tetszel nekik ennyi. Túl van ragozva.

2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!