Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kemeny, evekkel korabbi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kemeny, evekkel korabbi, csalodas miatt erosen megvaltoztam, legalabb is a kornyezetem igy latja. Rideg, merev, zarkozott, visszautasito eletformat vettem fel szerintuk. Ebbol, ido kerdese kitorni, vagy valami rendkivulinek kell tortennie?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad áll, hogy mennyi idő alatt "törsz" ki..
2015. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell egy társ, aki segít. A mai világban viszont ritka az olyan, aki bármi nemű energiát egy kapcsolatba, ergo neked se fog segíteni senki.
2015. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*belefektet
2015. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Jelen állás szerint olyan társat fogsz találni aki képes áthatolni a páncélon, átszivárogni rajta. Magyarul olyat fogsz beengedni, aki 1. meg tud közelíteni 2. némileg érti a jelenlegi gondolkodásodat mi több részben egyezi kis vele.

Magyarul ha sikerül is valakinek (amire drasztikusan csökkent az esélyed a rideg életformád miatt), könnyen lehet, hogy csak jobban elszigetelődsz a világtól és ketten visszavonultok a kis szigetetekre, és ez tart ameddig tart. És nagyobb bajban vagy ha egyszer véget ér. Mert onnan hová vonulsz még vissza világtól?


Én amondó vagyok, hogy próbáld megérteni: a világban van szerelem és csalódás. Van elképesztő boldogság és elképesztő fájdalom is.

Van jó steak és jóllakttság és van epeömlés is.


A világ ilyen: a jó és rossz egyensúlya. Semmit sem ér a boldogság ha nem fáj néha. Innen tudod értékelni. Nyiss a világ felé, és a világ is nyitni fog feléd. Ha elmenekülsz a könnyek elől az örömkönnyeket sem kapod meg.


Rá fogsz jönni, hogy megérte. Mert később megbánod. Nagyon nagyon nagyon megbánod. És ami évek elmúltak már nem jönnek. A kár helyrehozhatatlanná lesz.

Pont a napokban beszéltem egy baráttal az ő barátjáról. Hasonló kaliber, a karrierizmust látja (legalábbis ezt mondja, szerintem ezzel próbálja kiélni a fájdalmát) követendőnek. A könnyek útját választja. Nem éri meg!

2015. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te is tudod,mi a megoldás! változz
2015. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hat van itt filozofia is,de egyebkent erdekes.Ugyanakkor

sok minden fugg a masik feltol is.Olvasok itt neha olyan kijelenteseket ;holgyektol; amelyek szerint az ilyen savanyu joskak,kesergok,depisek,nyavogok nincs is mit keressenek ezeken az oldalakon.Hat akkor ,hol a kozeput legalabb ? 31f

2015. márc. 2. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha meg férfi vagy akkor végképp nyafi takarékra, és tessék megemberelni magadat :)

Picsogni lehet egy kicsit, nem baj, emberből vagy, de elhagyni magadat nem lehet.

Szóval tessék felkelni a padlóról, beinteni az életnek, hogy "úgy ütsz mint egy lány k--ög!"


Motorozni k. jó dolog, ha pofára esik az ember és összetörni magát fájni fájhat, de aztán felkel visszaül a motorra és megint tőgázt neki :))))


Ez az egyik különbség fiú és férfi között. Lúzer és győztes között.

Döntsd el melyik vagy!

(én amondó vagyok húzz egy tőgázt és hamar elfelejted a vérző orrodat)

2015. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mélyérzésű emberek sajátossága, hogy ritkán szeretnek, de akkor nagyon. Az őket ért bántalmakat nagyon személyesre veszik és nehezen emésztik meg, néha egy életen keresztül küzdenek vele....és kifejezetten hajlamosak bezárkózni egyetlen rossz tapasztalat miatt.

A mostani párommal egy csalódás után ismerkedtem meg...nagyon ellenszenves volt amikor először találkoztunk. Nem is erőltettem a dolgot,mert éreztem rajta, hogy teljesen mindegy mit csinálok ugyanúgy reagál rá....írtam egy levelet és elbúcsúztam. Nem akartam Tőle semmit,kiszámíthatatlanul viselkedett...egyáltalán nem éreztem azt, hogy egy férfira lenne szüksége. Nagyon megsértődött, mindennek elmondott az ismerősök előtt, de egy pillanatig fel sem merült benne, hogy vele van a baj.

Kb 2 évvel később véletlenül találkoztunk és jöttünk össze, annyi idő (és jó pár hapsi)kellett neki ahhoz, hogy felfogja valamin változtatnia kell....mindenki otthagyta 1-2 hónap után.

37F

2015. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A középút a normális férfi.


Ha egy nőben keményen csalódik, akkor utána az a nő már nem is olyan értékes neki, ezért ilyenkor simán tovább lép.


Rosszabb az, ha azt kell éreznie, hogy nő teljesen jogosan rakta ki), mert a nő csalódott benne jogosan. Ilyenkor nem érezheti az a férfi, hogy ő csalódott a nőben, mert az hogy egy önérzetesnek megismert nő önérzetesen kirakja olyankor, amikor erre rászolgál, az a borítékoltató viselkedése, nem pedig a csalódásra okot adó.

2015. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy férfit ér ilyen trauma az egészen más szitu. Akkor többet nem kezdeményez a Nők felé, olyan haverokkal veszi magát körül akikben megbízik és a Nőket erősen hanyagolja. Ha mégis szexet akar, akkor inkább megfizeti minthogy csalódnia kelljen még egyszer!!!!

Igazából az tud ezen az állapoton változtatni, ha eljut magától arra a szintre, hogy vágyik az intimitásra(amit sem a barátoktól sem a profiktól nem kap meg),a gondoskodásra, a szeretetre. Aki trauma után berendezkedik az agglegény életmódra és hozzá is szokik, az jó ideig nem fog tartós kapcsolatokat kialakítani, mert nem akar megbízni a Nőkben, nem keresi a társaságukat.

37F

2015. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!