Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kínoz ennyire? ( bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz ennyire? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Kérlek titeket,hogy ne itéljetek meg bolondnak,azért amit itt leírok nektek.

Betegesen szerelmes vagyok egy fiúba. Határtalanul megtennék érte bármit a világon.

A baj csak az,hogy egy a fiú nagyon féltékeny...bármit csinálok bármit mondok megsértődik és elhagy,ha én nem jelentkezek akkor ő sem...azt várja,hogy én jelentkezzek ha én bántom meg őt.

Amikor elhagy olyankor azt érzem ,hogy meghaltam...

Nem túlzom el..tényleg mintha meghaltam vollna.Az agyam kikapcsol a lábam összecsuklok alattam és nem érzek semmit csak azt akarom,hogy újra ott legyen velem és megöleljen és azt mondja szeret.

Lelkileg teljesen kész vagyok,annyiszor elhagyott már és annyiszor szenvedtem már ez miatt,hogy az hihetetlen.

Szügségem van rá,szügségem van rá,azért,hogy élhessek...mert ha nincs akkor meghalok...Ezt többször elmondtam neki,hogy ne okozzon fájdalmat,és hogy ha megbántódik akkor ne úgy büntessen,hogy szakít hanem mondja el nekem én azt is megértem...de sajnos,ez lehetetlen..folyamatosan megkínok,minden kis apróság miatt. Már nem érzem,hogy élnem kéne...félek,hogy elveszítem...néha félek megszólalni is. Kérlek segitsetek és mondjátok meg miért kínoz ennyire ? Miért szakít folyton ha tudja,hogy nekem ez annyira fáj...nem érdekli ,hogy fáj ?? :S


2010. márc. 4. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok??
2010. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem az a fiu nem normalis! csak jaccik veled es csicskaztat! hagyd a fenebe! mindenkinel vannak jobbak....
2010. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Húha ez egy elég összetett dolog..

De lényegében az exbnőm is ígyvolt vele hogy csak mellettem tudott élni.

Nem voltam rá jó hatással ilyen téren - suliból kimaradt, érettségi előtt állt, nemtanult, és ilyen dolgok miatt el kellett hagynom.. Nagyon szenvedett, viszont úgykellett csinálnom hogy megutáljon.. az ő érdekében leginkább- próbáltam változásra késztetni de nemment..

Szóval itt pusztán arról van szó hogy van benne valami ami vonz téged hozzá, ezért vagy ennyire ilyen szinten belezúgva..

Vannak barátaid kedves? - ez egy fontos kérdés amire szeretném ah válaszolnl

Azok ragaszkodnak ilyen szinten a párjukhoz akiknek nincs senki más az életében csak a párjuk és ez ilyesfajta ragaszkodást eredményez.

22F

2010. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NŐK! Bocsánat, ezek a fiúk!!:)
2010. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert egy szadista állat,csak ezt nem engeded,hogy a tudatodig eljusson!ennyi.
2010. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok ő 18 éves. 2 éve vagyunk eggyütt.

Az utolsó elötti válaszolónak :

Iggen tudom,hogy nagyon ragaszkodom hozzá ,de nem tudok mit tenni...ha elhagyna egyszer véglek akkor lehet h megis ölném maagam. :S Egyébként azt kihagytam,hogy mindent megis tilt nekem. Nem mehetek sehova stb. Rengeteg barátom volt amikor megismertem...volt egy olyan barátnőm aki szinte a hugom volt,de ő kérte,hogy ne legyen velük csakis vele. Én ezt megtettem érte. Nem azért ragaszkodok hozzá mert azt hiszem hogy ha ő nincs akkor egyedül leszek,mert nekem olyan barátaim voltak ami nagyon ritka,csak egy telefon lenne és itt lennének velem. Egyszerüen úgy érzem,hogy kínoz engem... és néha olyan mintha direkt csinálná...nem akarom,hogy játékszere legyek...de senki nem érti meg hogy ha elhagyom vagy belebetegszem vagy belehalok :S

2010. márc. 4. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Esküszöm - ez a srác olyan mint az utóbbi 3 Em bnőm együttvéve..

Az egyik szerette - sőt szinte élvezte ha szenvedek - a pasid is sztem ilyen - ebből elegem lett otthagytam úgy, hogy szerettem a szemétségei ellenére- Kicsit gondolni kellene magadra is, mert így tönkreteszed magad.. nem attól fogsz meghalni hogy elhagy, hanem ha ezt tovább folytatja.. Minden elmúlás nehéz, pontot kellene raknod a végére bár tudom hogy nehéz.

Ez a barátoktól való eltiltás meg a legutóbbi exem.. Nekem van sok barátom neki 1 sem, én voltam neki a minden, olyan szinten rámakaszkodott hogy semmi másra nemmaradt időm, senki másra, hameg találkoztam is mással, nem titokban, hallottam rajta hogy nemtetszik neki a dolog.. Emellé jött még sok más dolog ami miatt elhagytam, mert egyre kevésbé éreztem magam jól mellette.


Tudom, TUDOM hogy minden elmúlás nehéz.. én netudnám? elmondtam a tapasztalataimat, ki is fejthetem ha érdekel a véleményem.. De ezt a döntést úgyis TE fogod meghozni.. Rájöttem hogy akármilyen önző dolog is.. Fontos az hogy én mit érzek.. eddig mindig csak mások érzelmeivel foglalkoztam.. Mostmár arra törekszem hogy nekem is jólegyen miközben a páromnak is jó minden.

És úgylátom neked ez így ahogy most megy nemjó!! Lépned kell

22F

2010. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne is haragudjal, de Te sem egeszsegesen ragaszkodsz hozza. Lehet, hogy igy probal eltaszitani magatol. O meg csak 18 eves. Nem gondolod talan, hogy nem vagyik arra, hogy tobb noje is legyen? Meg neked is kell mas is. Honnan tudod, hogy o a legmegfelelobb neked?
2010. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

11:20 : Képtelen vagyok lépni...nagyon szeretem és tudom,hogy ő is engem...tudom ,hogy én is beteg vagyok meg ő is.xD De nem tudok mitcsinálni. :S Egyenlőre képtelen lennék ott hagyni.


11:21 : 18 éves de rengeteg barátnője volt, és ő nem az a tipus aki csajozni akar...ő hisz az igaziban és a komoly kapcsolatokban...am igen nem vagyunk túl normálisak..de én nem tudok nélküle élni..ő meg tönkre tesz a betegességével. :S A válaszokat köszönöm

2010. márc. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!