Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hugának mkndent megvesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hugának mkndent megvesz, nekem meg?

Figyelt kérdés

Akàrmit ejt ki a kislàny a szàjàn, iphone, nike airmax cipő, ékszerek, ténylrg bàrmi, mindent megvesz neki.

Én még kb semmit nem kaptam tőle, most meglàttam egy szép cipőt, és cssk viccelődve megkèrdeztem, hogy megveszi-e nekem, erre ő meg tök bunkón annyit mondott hogy Vegyél magadnak...

Nyilvàn nem vàrtam volna tőle hogy megvegye a cipöt, de nekem miért ezt mondja, ràadásul bunkó hangon, ha a kislànynak minden szirszart megvesz?

12 éves a kislány.

Ebből arra következtetek hogy nemigazàn én vagyok neki a legfontosabb


2015. júl. 9. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs a sok hibàért... telefonról írok.
2015. júl. 9. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
xD Megfejted volna a pénztárcáját, de nem hagyta. Elhiszem, hogy rosszul esett. Van esze a pasinak, az jó.
2015. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... érdekes.
2015. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha szereti a 12 éves húgát, és szívesen okoz neki örömet. A kapcsolatotok más lapra tartozik, elvileg két önálló ember vagytok, se gyerek nem vagy, sem pedig a testvére. Komolyan a kishúgára vagy féltékeny..? Elég durva, nem jósolok túl sok jót a kapcsolatnak.
2015. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akartsm megfejni a pénztárcáját kedves első, még jó hogy direkt kihangsúlyoztam. Csak nem értem hogy nekem miért ez volt a reakciója ha másnak nem.
2015. júl. 9. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
„Nem születtél királylánynak, dolgozol, azt veszel!” :D
2015. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Jajaj, itt vannak gondok, nem is kicsit!


1. Ő a húga, a testvére.

2. Te a párja vagy.


A kettő ég és föld, de hasonlítsuk már össze őket, legyen már egy kis eszed! De lehet, hogy még nincs, mert nem nőttél még fel agyilag, mert ilyenből problémát és ügyet csinálsz.

Könyörgöm ő a hugicája, vér a vérből, te meg nem.


És mennyi ideje vagytok együtt? Igaz, a bunkó visszaszólást azért nem kellett volna neki megengednie, de te még is mit vártál, hogy majd te csettintesz egyet, ő meg neked ugrani fog, mint valami pincsikutya?


És gratulálok az észjárásodhoz, ha te ebből az egész sztoriból azt szűrted le,hogy nem vagy neki fontos! Kevered a szezont a fazonnal édes kicsi lány! Egy tesót soha nem fogsz tudni felül múlni, és egy tesóval ne is akard felvenni a versenyt, mert lehet, hogy te fogsz alul maradni!

Egyébként tuti, hogy nincs testvéred, mert akkor nem így viselkednél!

2015. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez fontossági sorrend kérdése, bár lehet. Vannak olyanok is, akik a testvérüket tartják fontosabbnak, mint a párjukat, bár szerintem az ilyen embereknek nem jó a párkapcsolatuk, mert a párunk és a családunk is fontos jó esetben, csak máshogy.

Az én férjemnek pl. klasszissal fontosabb vagyok, mint a testvérei, de köztük nincs is jó kapcsolat.


Szerintem a párod azért vesz meg dolgokat a húgának, mert ő még gyerek, nem tudja megvenni magának, ti pedig nyilván még nem vagytok közös kasszán és neked, gondolom, saját kereseted van.

Egyébként te szoktál neki venni ezt-azt, vagy csak simán kiadtad az ukázt, hogy vegyen neked cipőt?

2015. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Monek Neked kapcsokat,ha ugy gondolkozol mint egy gyerek?A foit nem szabad kihasznalni,mert nem veszel neki te?a kapcsolat nem arra calo h kihadznald a madikat.Vannak risszab esetek is mit kepzelsz te magadrol,nem szegyeled nagad.Velem azert veszejedett a baratom,mert csak. Egyszer meg emlitttem a szempillaspiralt. A baratod jo szivu,es nem erdemelned meg ot,Mert nem veszel te is valamit a huganak,lehet tobbre ertekelne.
2015. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy ismerösöm, nagyvállalkozó a 40 körüli pasi.

A feleségének és a 30 valahány éves húgának ugyanolyan autót vásárolt:mindenben megegyező felszereltséggel.

Csak a hugica fehér színű fényezést kért, míg a felesége a fényes aranybarna színt választotta.


Szerintem igy lenne a korrekt. Szóval egyetértek veled.

2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!