Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfoghatatlan hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfoghatatlan hogy a pasik engem miért kerülnek, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 16:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
magas vagyok vékony ,szóval nem lehet ez baj
2015. júl. 10. 16:31
 2/14 Bence_ ***** válasza:

Kérekszépen képet.

Magaddal meg vagy elégedve?

2015. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"magas vagyok vékony ,szóval nem lehet ez baj" Én már tudom, hogy miért kerülnek. De te sosem fogod megérteni.
2015. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Néztél már magadba? A külső nem minden, ráadásul a külsőd is elég beszédes, lehet, hogy ridegséget, nagyképűséget, beképzeltséget sugárzol.

Egyébként milyen a belső tulajdonságod?

Magas és vékony csajból meg ezer szám található az utcákon. Van valami egyedi külső vonásod is?

2015. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
magasvékony női verzió :D
2015. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Evergrey ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy olyan sok információt adtál meg magadról, hogy ezt bizony időbe telik majd feldolgozni és kiértékelni. Mire sikerül, addigra további 23491 pasi fog elkerülni.
2015. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy a külcsin vagy a belbecs! ( Ha komoly a kérdésed válaszolhatsz priviben is.)
2015. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túl magas és vékony vagy. :D
2015. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon magas??
2015. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők, akik hiába szépek, egyszerűen olyan savanyúak, vagy frustráltak, hogy már idegesítő.

Nekem 2 ilyen nő ismerősöm is van. Bármire.. (szó szerint) képesek volnának az adott férfi kegyeiért, semmi tartás nincsen bennük, a női mivoltukat ott tiporják a sárba, ahol csak lehet. És egyszerűen nem veszik észre magukat. Aztán mikor visszadobják őket szex után a "kukába", akkor meg ugyanúgy sírnak, h milyen szemetek a pasik és hogy "nem értik, miért nem kellenek senkinek, mikor ők annyira igyekeznek". Szörnyű az ilyen... soha nem fogja felfogni, h mi a baj vele.

2015. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!