Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemről ki akarnak rúgatni, idegileg már a padlón vagyok, minden nap sírva jövök haza, munkahelyen 8 órában 30 perc szünetem van, de van hogy annyi munkát varrnak a nyakamba, hogy egész nap nem is eszek, nem iszok, még wc-re sem megyek ki.


Azt mondtam a páromnak,hogy felmondok és amíg nem találok új munkát, addig kérek munkanélküli segélyt. Erre ő azt mondta, hogy eszembe se jusson felmondani, mert akkor ő szakít velem, keressek másik munkát, addig meg tűrjek... De ha egyszerűen nem találok semmit vagy nem hívnak vissza, azzal én nem tudok mit tenni...


2015. júl. 11. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, de kijelento modban folytatja, nem felteteles modban. Ha a kerdezo egyszer reagal vegre, akkor majd o eldonti ezt a kerdest :)
2015. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Azt irod, nem talalsz semmi munkat, vagy ha jelentkezel, akkor sem hivnak vissza.Miert gondolod, hogy ha munkanelkuli leszel, akkor hip-hop talalsz valami tutit?Jol tudom, hogy most harom honapig jar a segely? Es utana mi lesz? "


Nem állítottam, hogy akkor lesz munkám, de a segély az mégiscsak több 0 forintnál... 3 hónap alatt meg csak találok valamit, és ha jól tudom segítenek is ha regisztrálok mint munkanélküli. Mi ezen olyan bonyolult amit nem lehet érteni?

2015. júl. 12. 00:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nehéz új melót találni. Jobb lenne, ha úgy mondanál fel, hogy van ígéreted máshova.

Még az özönvíz előtt az én barátnőm is hasonlóan volt, és én mondtam neki, hogy holnap bemész, és leszámolsz. Így is lett. Mindenki utált emiatt, de a mai napig nem bánom, pedig ez már lassan 20 éve volt...

2015. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!