Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok ilyeneket írna egy lánynak? Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Szóval, tudom nem szép dolog, de bele szoktam nézni néha a barátom telefonjába, facebookjába, hogy lássam kikkel és mit szokott beszélgetni. Elég sok lány ismerőse van, jóban is van velük, és találtam már olyat párszor, hogy írta nekik, hogy puszi, meg szivecske, de konkrét megcsalásra utaló üzenet nem volt (hozzátenném, hogy ezeknek a lányoknak is van kapcsolatuk). Viszont most találtam egy olyan beszélgetést, ahol a barátom kezdett el üzenni a csajnak és ilyen ismerkedés szerűen, hogy mivel foglalkozol, milyen lány vagy, mit csinálsz szabadidődben, ilyesmiket és volt benne kis flört is bár konkrét dolgok nem.

Ezen nagyon megdöbbentem, mert úgy érzem, szeret a párom, a szabadideje nagy részét is velem tölti, szereti a családomat is, stb. Nem értem minek irogat ilyeneket más lánynak. Mondjuk kb 1 hete nem válaszolt neki a csaj. Szerintetek előbb utóbb meg fog csalni, vagy csak ego növelés céljából irogat másnak? Mit kellene tennem? Adjatok valami tanácsot. :/ 22/L



2015. máj. 17. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Vagy csak rájött, hogy milyen egy gerinctelen alak vagy.
2015. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Eloszor is NE KUTAKODJ A PAROD SZEMELYES DOLGAIBA! Az elmult honapban tobb fiuval beszelgettem mint eddig barmikor sok fel is vett facebookra ismerosnek es minden ilyen ismerkedes szeru beszelgeteseim vannak meg termeszetembol adodoan ketertelmu megjegyzeseim ( nem flort) a parom mindrol tud es nem zavarja. Figyel rad nem csal meg teged boldog veled akkor miert azt erdemli hogy bizalmatlan vagy vele szemben? Ha egyszer megtudja ezt rohadt szarul fog esni neki hogy ennyire nem bizol benne. Mi tavkapcsolatban elunk 3 eve a baratom korul van veve nalam szebb csinosabb okosabb nokkel en meg felevente latom megse kutatom at a mobiljat mert bizok benne.

Az a kerdes higy mit kene tenned? Biznod abban az emberben aki szeret, mert aki szeret nem csal meg. Ha meg megis hat had vigye a szel akkor nem is szeretett soha...

18/L

2015. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Attól, hogy szeret, még szerethet jó nőket dugni, nem? Miért kéne, hogy kizárja a kettő egymást?
2015. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Látom megint én vagyok a gonosz állat, pedig csak próbálnálak ráébreszteni, hogy nem tündérmese az élet.
2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
2/4 -esnek egy igazi nyomoronc lehetel,ha a kpcsóltaban mind ezt meg is teszed.
2015. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
#5 mar ne haragudj baratkoznom szabad es a paromtol is megkerdeztem hogy oke-e igy ha zavarna abban a percben letiltanam mindet. Egy fiuval beszelgetek kozzuluk amugy is. En se orrolok ra amiert lany osztalytarsakkal csinalja a csapatmunkas feladatokat, ha egyszer csak ok az ertelmesek....
2015. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

#2

"Biznod abban az emberben aki szeret, mert aki szeret nem csal meg. Ha meg megis hat had vigye a szel akkor nem is szeretett soha... "


Ja igen ?! és szerinted ennyi ? te beleéled meg magad komolyra tervezel...de közbe engeded hadd szórakozzon és hopp ...."hadd vigye a szél nem is szeretett soha" azért ez nem épp így működik h leszar*d a dolgot...h áh mind1..ha vkit igazán szeretsz és komolyra tervezel...mondjuk komolytalan és nem hűséges csajokkal meg nem kell foglalkozni....ui megszívja majd fordított eset is lesz!

2015. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Van okod aggódni, ha párod rájön arra, hogy te ennyire nem tiszteled, akkor lazán dobni fog téged.
2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért az tisztelet szerinted, hogy más lányokat fűz a hátam mögött? :)
2015. máj. 17. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha másokkal is beszélget és egy írott szöveg esetében abba magyarázza bele az ember a flörtöt, amibe csak akarja.

A kapcsolatotokat szerintem hagynod kéne a fenébe, a srác jobbat érdemel tőled.

2015. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!