Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok cipővel jönne fel az ágyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet a barátnőm ezt teszi. Igaz nike air max de mindegy is lenne. Szóval ki volt ilyen helyzetben? És hogy lehet kezelni ezt? Ma volt először itt és nem szóltam neki de zavart és fogok is szólni érte, de hogy szóljak?

2015. márc. 11. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szívem, nálunk az ajtóban le szokás venni a cipőt."
2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az acélbetétes még szexi is lenne (egyszer le akarok feküdni egy lánnyal úgy, hogy csak egy pár bakancs van rajta), de a Nike Air nem indít be.
2015. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

"Drágám, légyszives ne gyere fel az ágyra cipőbe."


Off: biztosan fontos volt megemlítened, hogy Air Max cipője van. :)

2015. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
lakásba nem jöhet be cipővel nem hogy az ágyra :d maximum én jöhetek be cipővel,ez ilyen egyszerű.
2015. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell udvariaskodni,vegye le a cipőjét amikor bejön a lakásba,mondd,hogy nálatok így szokás.
2015. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 RRR ***** válasza:

kérdezd meg náluk ez a családi tradíció???

amúgy nyisd ki az arcod,ha valami nem tetszik ,mert et is az együttéléshez tartózik

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szolnek neki, hogy vegye le, de meg az ajtoban.

Ha nem tenne, bakanccsal rugdosnam kifele...

L

2015. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7:

\m/ >.< \m/

2015. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok helyen megfordultam, de ilyennel még nem találkoztam, amit írsz. Ahol eddig voltam, mindig az volt a szokás, hogy ahogy bementünk vettük is le a cipőt. Nekem ez már kiskorom óta alap.


A lényeget meg már előttem leírták.

2015. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, mi mászkálunk a lakásba cipőben. Persze, nem mikor hó van meg latyak, de ha hazaérünk vagy éppen hazaugrunk simán cipőbe közlekedünk a házba. Ha itthon vagyunk "benti" cipőre papucsra váltunk. De ebben sem megyünk az ágyba, nem hogy rendes utcai cipőkbe. Ez fura.

Egyébként én mindig nagyon figyelek arra, hogy ha vendégségben vagyok másnál, akkor hol vannak letéve a cipők és már veszem is le, vagy még éppen egy helységen átmehetünk úgy és csak a szobaajtóba kell letenni. Tiszteletben kell tartani más lakásában a "szabályokat".

Szerintem mondd meg őszintén a barátnődnek, h figyelj otthon ha cipőben ugrálsz az ágyon akkor hajrá, de nálunk levesszük a cipőt és kész. Normális ember ezt megérti, és így cselekszik a továbbiakban:) Hány éves amúgy?

21/L

2015. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!