Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből a kettőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből a kettőből jó ötlet valamelyik lánykérésre?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni barátnőm kezét. Azt találtam ki, hogy vagy ott hagyok egy borítékot, amiben egy szép esküvői meghívó van, ami a mi esküvőnkről szól vagy pedig rajzolok (nem rajzolok profin, csak átlag emberként:D) egy kis "mesekönyvet" amiben a fontosabb pillanataink vannak a kapcsolatunkból és az utolsó rajz az lenne, hogy térdelek előtte, kezemben a gyűrű és ő előttem áll. Vélemények?
2010. márc. 4. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek biztos nem örülnék annyira. Inkább a másodikra szavazok. Sokkal személyesebb.Jó ötlet.
2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem rossz a mesekönyves de a végére akkor úgy rajzold hogy a kezében van a mesekönyv és van egy beszédbuborék fölötte kitöltetlenül, és akkor a kezébe nyomsz 1 tollat:)
2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
rajzos nekem nagyon tetszene...
2010. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem megkérni vkit azt személyesne kell ne mlevélben. Férfiasan
2010. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja a könyves nagyon jÓ!! a másik sem rossz, de a könyves jobb, de azért te is legyél ott amikor megtalálja:D
2010. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A könyves sztem nagyon jó, kiegészítve azzal amit a második hozzászóló írt.

Hajrá :-)

2010. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a rajzos aranyos, nekem tetszene. De tudod mi lenne a tuti? Személyesen adod oda neki a könyvet, hagyod, hogy végiglapozza, a végén pedig "eljátszod neki" az utolsó jelenetet... Na?
2010. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16.23-as vagyok. Természetesen úgy vettem,hogy személyesen adod oda neki a rajzosat. Amúgy nem is lenne jó egyik sem. Te is kellesz hozzá.
2010. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem az hülyegyerekes... a rajz nem rossz. de ülj be a sarokba es amikor felnez vagy elolvasta akkor vegyen eszre. mint egy filmbe. nem ezert lenne jo, de hatha ez befolyasol.
2010. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
természetesen nem postán akartam feladni neki egyiket se:D nem tudom ilyen kinek jut eszébe, hogy levélben:D ott leszek ez egyértelmű
2010. márc. 4. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!