Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel sokat veszekszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel sokat veszekszünk mostanság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ráadásul túl büszke hogy rögtön bocsánatot kérjen, még akkor is ha túl messzire ment.

egyszer a semmiért rámförmedt kiabált rám én ott hagytam a szobaban, utana kis idő múlva jött volna bújni de én nem néztem el rögtön neki így fogta magát lelépett szó nélkül. Akkor utánamentem vagy egy óra múlva mert nem akartam az államvizsgát elszúrni de nem szóltam hozzá egy szót sem. Nem is néztem el neki rögtön.

volt olyan h a családi dolgaimba próbált belep.fázni én ezen kiakadtam mert semmi köze hozzá én sem pofazok neki bele. pedig az ő családja egy nagy t.oger... még nem is találkoztam az apjával pedig már több mint fél éve vagyunk egyutt.

A hetvegen is a sajat kinjaval volt elfoglalva, most sovarog h jajj elszurta jajj igy jajj ugy.... mar nagyon elegem van belole...

szakitani nem akarok mert mamam is korhazba kerult igy nagyon rossz.

Amúgy nem hagyom magam vele szemben. De igyis sokszor kikészít. rájött h tenyleg tul buszke megsem valtoztat.

lusta trehany pontatlan es semmit sem valtoztatott ezen sem meg....

illetve az occsei jol kihasznaljak ugy bannak vele mint a kutyaval o megis hagyja hiaba szidom ossze hiaba dorgalom...



2015. júl. 13. 09:46
1 2
 1/11 Mumusan ***** válasza:
Ha Ennyi minden zavar, akkor minek keserítitek meg egymás életét?
2015. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

en biztam abban h at tudom formalni de meg csak nem is igyekszik.

nem tudom lehet meg erzek is valamit iranta lehet a megszokas ill sok minden osszejott mostansag

2015. júl. 13. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem tudsz megváltoztatni, ha ő maga nem belső indíttatásból akar változni. Szakítsatok, mindkettőtöknek jobb lesz.
2015. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eleve így nem jó összejönni, hogy na majd én kikupálom és a magam képére formálom a másikat. Ez nem így működik.


Jó persze arra megkérheted, hogy ezentúl ne a szekrénybe, hanem az asztalra rakja a poharát, de alapvető jellemvonását te egyedül nem tudod megváltoztatni. Ha nem tetszik/tetszett már az elejétől fogva, akkor hamarabb kellett volna lépni.

2015. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
en nem a magam kepere akartam formalni csak egy kis jomodorra illemre stb... ill h ne legyen ilyen buszke a semmire
2015. júl. 13. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:

"en biztam abban h at tudom formalni de meg csak nem is igyekszik. "


Mondtad te ezt te neki, hogy majd átformálod?

Vagy csak úgy szó nélkül elkezded dorgálni?

Mégis??? Na ne már.


És hogy jön a szakításügyéhez, hogy a mama kórházban?


Ha nem jó neked így, hát hagyd, majd talál olyat, aki így szereti, meg te is olyat, akit nem kell átnevelned.

2015. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tudja h valtoztatni kell es h en szeretnem meg akarom h valtozzon csak valahogy sosem sikerul jobban valnia....


a mamam meg nagyon kozeli hozzatartozo velunk elt. ha most vele is szakitanek akk nemtom h mi lenne... nehez lenne vagy nemtom

2015. júl. 13. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Benne nem elég a változni akarási vágy, te meg nem így akarod. Nem tartoztok össze.
2015. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ki mondta neked, hogy ő az egyetlen lány a világon?
2015. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!" Tartja a közmondás. Na most leírtad, hogy a családja is t*óger, őt is leírtad, hogy nagyon öntelt és makacs. És ahogy elnézem, te is az vagy! Mit vársz még? Azt meg te is tudod jól, hogy mit kéne tenned. Hát ne tegyétek tovább tönkre egymás életét!
2015. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!