Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kifogásolja a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kifogásolja a barátom a vásárolgatásaim?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozom, sosincs szabadidöm. A keresetem egy részét rendszerint magamra költöm.

A barátom a napokban megjegyeztw, kicsit visszafoghatnám magam, mert minden nap veszek valamit munka után.

Havi 30 ezer megy el ruhákra 130 ezerböl


2015. júl. 13. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak ruhákra 30 ezer? Meg az egyebek. Jogos a barátod kifogása. De ha van esze többet nem szól, hanem lelép.
2015. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem jogos. Férfiként költök ennyit én is ruhára havonta. Ha úgy nézem egy jó cipő csak 20 ezer kb. A nők meg még többet vásárolgatnak. Szóval azért a pasid is biztos költ dolgokra ami neki tetszik. Ha meg minden másra tudsz félretenni, és nincs anyagi problémád akkor szerintem elfogadható.
2015. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Most viccen kívül, mit hogy tudsz te havi 30e-t költeni ruhákra? Ennyi pénz azt feltételezné, hogy 1. rengeteg olcsó ruhát veszel, szóval minden nap mást tudsz felvenni 1-2 hónap vásárolgatás után 2. kevesebb, de tartós ruhát veszel, vagyis egy készlet évekig kitart, nem kell naponta újat venned. Ha évszakonként költesz ennyit a ruhatárad frissítésére, azzal nincs baj, de ha folyamatosan vásárolsz, mert nincs jobb elfoglaltságod, azt vásárlásmániának hívják, és komoly betegség.
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én megkérdezném, hogy miért zavarja... vagy esetleg szerinte nem érdemlem meg, hogy néha "megajándékozzam" magam?!
2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 curáku ***** válasza:
47%
Mondjuk a 130bol 30 szerintem sok es pazarlo. A parom ennek a sokszorosat keresi es egy percig nem zavar, ha egy 50es csak ugy elhussan ruhakra, vagy epp kedve tamad es vesz maganak egy uj bringat sokert.. Aranyaiban meg mindig sokkal jobban jon ki, mint a kerdezo. A kerdezo ilyen koltekezes mellett, es gondolom fizet kajat, szamlakat, esetleg alberletet, akkor aligha tud felretenni..egyszeruen nem lehet vele tervezni, mert csak szorja a penzt es nem gondol arra, hogy tovabb kene lepni. Nem tul felelos gondolkodas. Elmondanam a gondolataimat, meghallgatnam a masikat es utana merlegelnek, hogy ezt mennyire tudom elviselni, mennyire lehet tervezni, mit akarok a kapcsolattol.
2015. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ha arányaiban nézzük a dolgot, akkor 130 ezerből 30 csak ruhákra nagyon sok. Ilyen költekezés mellett gondolom egy forintot sem tudsz félretenni, ami pedig egy hosszúnak szánt kapcsolatban fontos lenne. Ha mondjuk 300 ezres fizetésből menne el ennyi ruhára, az nem lenne probléma, de így?
2015. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező a 30ezer a fele annak amit valóban magadra költesz,csak nem merted bevallani,ugye?
2015. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura. Én többet keresek, de ennyi kb összesen jut a hónapba költőpénznek mindenre (mozi, kávézás, kondibérlet stb.) Igaz én teszek félre, de nem tudom hogy jön így ki a kérdező. Hacsak lakhatásra nem kell költenie nem nagyon tud félretenni. Én is nő vagyok de eszembe nem volna ruhákra ennyit költeni.
2015. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Félretenni tudsz mellette?

Mert ha igen, akkor senki le nem sz_rja. Ha futja mindenre, amire kell, nincs gáz.

25/F

2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát szerintem igen. Mármint... én nem költök ennyit. De mi a francnak annyi ruha??? Nekem van jópár ruhám, de így is van olyan, amit nem hordok, mert már annyi van. Cipőből meg minek minden hónapban 1?? Nem értem az egészet. Hogy tudsz ennyit hordani? Vagy te mindent csak 1x veszel fel? Hogy fogod magad eltratani? Félre szoktál tenni? Mondjuk ha majd gyereked lesz, vagy házat akarsz venni??
2015. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!