Anyu joggal kifogásolja?

Figyelt kérdés

Sok nyelven beszélek, így régóta kapcsolatban vagyok több külföldivel mind neten, mind személyesen. Most, hogy már külföldön is élek, több a más nemzetiségű ismerősöm, mint a magyar.

Párkapcsolatom is külföldi sráccal van, udvarolni is azok szoktak. Kb Oroszországtól Dél-Amerikáig sokaknak tetszettem már.

Most legutóbb egy indiai srác mondta, hogy tetszem neki. Persze tudja, hogy van barátom.


Anyu szerint nem dicsőség, ha a világ minden szegletéből megfektetnének, és legyek szíves, ne hozzak a családba több külföldit.

(a jelenlegi barátom még elfogadták)


2015. jún. 5. 20:40
 1/9 anonim válasza:
16%
Az, hogy idegen emberekkel chatelgetsz, azzal semmi baj sincs, ez egy teljesen normális dolog. Az ember alapvetően egy kíváncsi "lény" . De azért ilyen távoli idegenekre ne bízd rá magad, ha el akarnak jönni hozzád vagy el akarnak vinni valahova stb. Édesanyád pedig joggal félt, mert ezek vadidegenek, te sem-ő sem ismeri őket. Maradjanak csak netes ismerősök! ;)
2015. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez anyukad véleménye.

Más meg máshogy gondolja.

2015. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem is több partnerem-kapcsolatom volt külföldivel. Magyar csak a 2. párom volt és nemigazán tartott sokáig ugy fél évig. Azon kívül kb. 6-7 más más nemzetiségű kapcsolatom volt, hosszabb-rövidebb ideig. A férjem is külföldi, de a szüleimnek csak a férjemen kívül egy fiút mutattam be. Biztos nem örültek volna ha tudják. Én egyiket sem bántam meg, jó volt, szép volt és néha még szerelem is volt ;)
2015. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

"Kb Oroszországtól Dél-Amerikáig sokaknak tetszettem már. "


Ezek ilyen csetes dolgok? A tizedét se hidd el :D

Csak maszturbálni akarnak :D

2015. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az internet már csak ilyen. De ezen kapcsolatok jelentős részétől, gondolom, te sem vársz semmi többet néhány bóknál és kellemes beszélgetésnél. Nem is nagyon várhatsz.


Önmagában attól senki nem lesz rossz, mert "külföldi". Sztereotípiák, előítéletek mindig akadnak valamennyi nemzetiségről. Te sem írtál le például a párodról többet annál, minthogy "külföldi". Ilyen kevés információ alapján nehéz eldönteni, hogy miért kifogásolja az anyukád a más nemzetiségű kapcsolataid. Nem elképzelhetetlen, hogy a negatív következtetést a jelenlegi barátodból kiindulva vonja le.


De a nap végére, a saját értékrendednek kell megfelelned, s aszerint élned az életed, mindegy, hogy magyarok vagy más nemzetiségűek között. Anyukád véleménye forrásának valódi okát csak te tudhatod. Annyit ossz meg vele, amennyit jónak látsz.

2015. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Én sem örülnék ha a lányomat kínaitól a négerig mindenki megdugná......

"Párkapcsolatom is külföldi sráccal van, udvarolni is azok szoktak."

Miért udvarolnak ha van párkapcsolatod?

Miért hagyod?

2015. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
A hindu srácnak én se örülnék, túlnyomó részük az állampolgárságra hajt (közel-keletiek szintén, de az legalább kinéz valahogy).
2015. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
6-osnál a pont...főleg a 2 utolsó mondata miatt!
2015. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
Téged izgat ez a dolog,hogy mindenféle pali rád akar mászni.Ez tényleg nem helyes.Ha megállapodnál egy külföldi srácnál azt anyukád is el tudná fogadni,de te "gyűjtöd" őket.
2015. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!