Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt itt vkinek szeretője es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt vkinek szeretője es hogy ert veget ha veget ert? Nem leszolaskent kerdezem csak erdeklodom

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

volt akit szerettem de soha nem vett észre. Igaz nem is nagyon gyurodtam mert a pasija osztálytársam volt. dA csaj azért érdeklödött utánam mert a gyerek haverom és osztálytársam is volt.


Hogy ért véget? Ugy hogy megértettem hogy semmi esélyem elkönyveltem s kiirtottam magamból az érzelmeket. Azóta nem szerettem senkit többet mert tudtam hogy minek ha nem tudok csajt szerezni. Kihal minden az emberből csak egy gép lesz. Persze néha vágyik az ember... De hogyan is tovább. Majd egy idő után jött az osztálytársam aki kirakta s persze elmesélte hogy hogy megdolgozta a csajt.

2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1x volt és 3/4 év után megunt a hölgy, lecserélt szerintem másik titkos szerető férfira. A párjaink lehet gyanították, de nem derült ki. Azóta nekem nincsen másik.
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszi elozőek !!! johetnek a tobbiek is..

Biztos vagytok meg egy páran ;)

2015. júl. 16. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Van szeretom. Egysser irt, hogy soha tobbet ne irjak, mert nagy bajt okozott az egyik uzenetem. Akkor total kibuktam, 2,5 eve talalkozgattunk mar es elotte egy ideig eltult aztan bumm egy nyamvadt Viber uzenet.

Tiszta bogorohamot kaptam. Aztan masnap probaltam hivni, amikor munkaban volt, nem vette fel, irtam, hogy beszeljuk meg, nem irok majd annyit, jobban figyelek majd, csak ne csinalja ezt.

2 nap mulva hajnalban jott egy szivecske...

aztan minden ok lett...


Persze szerettem volna ezt atbeszelni. Es az is hozzatartozik a sztorihoz, hogy en akkor mar kozel 2 honapja nem voltam otthon. Aztan 2.5 honappal kesobb, mire hazajutottam juniusban wellness hetvegevel vart, elemjott a repterre es ket csodas ejszakat toltottunk egyutt.


Azota se beszeltuk ezt meg. A hetvegen felhoztam a dolgot, hogy ki es mit latott, es sajnalom, de nekem meg ez az uzenet nagyon rosszul esett. Csak terelte a temat. aztan amikor masodjara felhoztam azt mondta, hogy "most mindent meg kell magyarazni?" en meg nem mondtam ra semmit, holott azt kellett volna mondanom, hogy igen! Mert engem is erint a dolog!


Utoljara amikor talalkoztunk megint le akartam vele ulni beszelni, de hamarabb mennie kellett, mint gondoltam. Ugyhogy egy enyhe kis konnyezos de mit csinaljak, mondjon valamit "hiszti" lett belole: vagyis nem hiszti, mert normalisan beszeltem, csak mar nem birom, nem tudok igy tovabblepni. Erosen magahozolelt. Mondom de mondd ki. "De mit mondjak?" Nem birtam kimondani, hogy azt: hogy csak a szexre kellek, vagy valami tobb ez mar? Azt mondta a vegen, hogy "En sem tudom mit akarok."


Hat itt tartunk most. Nagyszeru. De csak ot szeretem.

2015. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tetszik a sztori utolso !!!

Akkor meg tart a kapcsolat ? Te vagy a fiu vagy a lany a sztoriban? Mindketten kapcsolatban vagytok ?

Akkor meg nincs vege a kapcsolatnak , de beszeltek meg vagy nem olyan gyakran ?

2015. júl. 19. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekem átlagban 4-5 évente van egy félévig szeretőm. Imádom a feleségemet, de ahhoz, hogy ez így is maradjon, szükségem van időnként némi vérfrissítésre. A tinik most majd írják az ő erkölcsi piedesztáljukról a leszóló kommenteket. Üzenem nekik, hogy idővel majd ők is bölcsebbek lesznek. :-))

Véget úgy szokott érni, hogy rájövök, hogy még mindig az én feleségem a legklasszabb csaj, és okafogyottá válván szakítok a szeretői viszonnyal.

2015. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt. Véget csúnyán ért. többször elküldtem, de egyszerse hagyott békén, én is családos voltam és ő is. Végül én elváltam, ő meg visszament a párjához, mert hirtelen beijedt. Vag ymás megfogalmazásban, hirtelen rájött nem is szerelmes csak szeretőt akart, kár hogy előtte nem így tálalta. Szerencsére a közösen akart gyerek nem jött össze. Utólag áldom a természetet, hogy így alakult.

Cserébe a gerinctelenségéért én is az voltam. Kitálaltam a férjnek. De most jól elvannak, imádják egymást és a gyerekeiket. Elnyertem a párterapeuta címet tőlük, rendbehoztam a házasságuk. Kár, hogy a férj úgy tudja minden szavam hazugság, és arról sem tud, hogy a kedves párjának évek óta vannak szeretői. :-)

2015. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, te tényleg egy utolsó vagy!
2015. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miquel te egy igazi segf@ej vagy. Nallad nagyobbat nembagyon talalni.

Nekem is volt szeretom de azert mert szar volt akkor pont a hazassag es azt a szemelyt nagyon szerettem . Ennyi.

2015. júl. 23. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, ha segf@ej vagyok, én legalább egy boldog segf@ej vagyok. :-)) Kíváncsi vagyok, 56 évesen ezt elmondhatod-e majd magadról?
2015. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!