Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hazudik nekem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hazudik nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2éve együtt vagyunk,eddig minden klappolt,szeretjük egymást,én soha nem hazudtam neki.

De az utóbbi időben rájöttem dolgokra.

Törölgeti az exével való beszélgetéseket,egy suliba járnak,láttam egy olyan képet ahogy barátnőm szinte az ölébe ül a srácnak,és mikor kérdeztem mi ez a kép (ugyanis rosszul kivehető),azt hazudta hogy így volt összetolva a pad,azért olyan. Aztán kiderült hogy mégse,és én voltam a rossz,mivel vitázni kezdtem emiatt. Hazudgál nekem. Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok. Én 19,barátnőm 18



2015. júl. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszéld meg vele normális hangnemben a gondjaidat. De az már, ha valaki egy kapcsolaton belül hazudik, az a kapcsolat nem lesz hosszú, mivel az egyik elveszíti a bizalmát a másikban, sőt a hazugság eleve rossz dolog. A bizalmat pedig nehéz visszaszerezni.


Szakíthatsz is a barátnőddel, mert azért ne legyél egy hazug ember párja, aki hülyére vesz téged és az orrodnál fogva akar vezetni.

2015. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

#1es ötlete a praktikus, ne dobálózz semmivel, míg nem tudod a pontos okát. Kérdezd meg, h akkor hogy is van ez, esetleg a srácot is.

25/F

2015. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont most dobott ki :)
2015. júl. 14. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, majd találsz tőle sokkal jobbat. :) Fel a fejjel, az élet megy tovább, nagyon fiatal vagy, előtted az élet a sok-sok buli. :) Itt a nyár, felejtsd el őt, nem éri meg búslakodni. :)
2015. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta írkált folyamatosan hogy hiányzom neki. Találkoztunk,de ismét arra jutott hogy nem akar semmit ettől az egésztől,de irtózik attól a gondolattól hogy mással legyek...
2015. júl. 20. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!