Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg szeret (bovebben lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szeret (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
A baratommalmafel eve vagyunk egyutt.nem nagyon romantikus tipus.es ha elmegyunk bulizni vagy fesztivalra nem log folyton a nyakamban,ez idonkent jo de neha hianyzik.tavaly kulon voltunk egy honapig mert sms ezett egy csajjal akivel az egyhonap alatt eggyutt voltak[de 330 km re lakik innen a csaj] aztan valasztas ele allitottam es engem valasztott.de nem ez volt az elso h eselyt kapot tolem.szerintetek tenyleg szeret vagy csak d*gni akar.es szerintetek elbizta attol magat h megbocsajtottam neki tobbszor is,talan azt hiszi h barmit megtehet?!KERLEK segitsetek [normalis valaszokat varok]
2010. márc. 4. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen barmit megtehet.
2010. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha megbocsájtottál neki többször akkor biztos nyeregeben érzi magát. Veled bármit megtehet és ezt te megbocsájtod neki. Ez nem normális kapcsolat és nagyon nagy hülyeséget csináltál (annak ellenére, hogy szereted), hogy vissza fogadtad. Ez csak az egyéni véleményem. 29/N.
2010. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress mást helyette!
2010. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!