Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyomnak tegnap dühömben azt mondtam, hogy nem bízok benne, de valójában nem így gondolom. Hogyan beszéljük ezt meg és hogyan értessem meg vele, hogy csak szájkarate volt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ÍGY, ahogy itt írtad.


De ha hajlamos vagy hülyeségeket mondani dühödben, akkor jobb lenne megtanulni, hogy elöször gondolkodj.

2015. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hajlamos vagyok olyat mondani,amit nem gondolok komolyan.
2015. júl. 15. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéljétek meg. Mondd el neki hogy nem gondoltad komolyan.
2015. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha mindig szájkaratéztok, és te rendre olyat mondasz, amit nem is akarsz, akkor annak nem lesz jó vége. Inkább fütyüld ki azt a részt, amikor jönne a hülyeség.
2015. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel az a baj, hogy meg fogja bocsátani, de elfelejteni nem. És ahol a falban meglazul egy tégla, az előbb utóbb kiesik.
2015. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Tudsz szépen, lassan 30-ig számolni? Legközelebb, mielőtt mondanál valamit, tedd azt!

Tudod, a kimondott szó is hasonlít a tüskéhez.

Ha kihúzzák is, legfeljebb nem mérged el, de a seb ott marad!

2015. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Le lehet erről szokni, tapasztaltam.

És meg lehet tanulni a bocsánatkérést is.

Gyakorold mind a kettőt.

Egyetértek az egyik korábbi szólóval, pát iylen eseten túljuthattok, de hát ott maradnak ezek a bántások.

2015. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!