Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok beteg vagy a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok beteg vagy a világ nem normális?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. Személyiségzavarom van, emiatt sokat szorongok.

A problémám az(ami lehet összefügg a személyiségzavarommal), hogy nagyon-nagyon féltékeny vagyok, és nem tudom ezt kontrollálni. Például: Van egy csaj, és megkértem, hogy kettesben ne találkozzon egyik férfival sem(állítólag a barátjai). Plussz megkértem, hogy tiltsa le a volt szerelmét(plátói szerelem) facebookon. Az előbbibe belement, utóbbiba már nem, egyszerűen nem akarta letörölni, ami engem vérig sértett... "Szakítottam" vele, de a szívem fáj és igazából kell nekem ez a csaj...

SOk barátnőm panaszkodott már, hogy be akarom őt zárni egy "szobába", meg ezek. Ezek szerint én most rossz korba születtem, vagy csak bizalmatlan vagyok, esetleg egyéb?


Vagy ő a makacs, vagy én vagyok nagyon féltékeny, vagy a világ hülyült meg, vagy mind a három.

ELmondanátok értelmesen, előítélet-mentesen és trágármentesen,objektíven, hogy most mi a helyzet és mi az optimális ilyen helyzetekben?


A "Ha az én barátom lennél, már rég kirúgtalak volna" és egyéb dolgokat kérlek hagyjátok, ez nekem komoly probléma, mert a legtöbb lánnnyal nem jövök ki.


2015. júl. 15. 20:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első variáció. Van a féltékenység aki kb. mindenkiben van és van a beteges féltékenység plusz birtoklási vágy, na ez van neked.
2015. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de beteges, amit művelsz, ha velem tenné ezt valaki, nem várnám meg, míg szakít, én tenném lapátra, sőt, ha már ismerkedésnél kiderülne (és általában jók erre az antennáim), akkor össze se jönnék vele, és volt már erre példa.

Menj pszichológushoz.

2015. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy csak kedvesen/normálisan... :D EL sem olvassátok.. :D Én most segítséget kértem itt, nem kioktatást...
2015. júl. 15. 20:26
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de én mi alapján mondanám meg a barátnőmnek, hogy kivel beszélhet négyszemközt, és ki az ismerőse facebookon. Várjunk már. Attól függetlenül, hogy kapcsolatban vagyunk, még megvan neki a saját kis magánélete, aminek egy részéhez valószínűleg semmi közöm, vagy ha van is, akkor sem az én kényem-kedvem szerint fogja alakítgatni. Ha tartani szeretné a kapcsolatot valakivel, úgyis tartani fogja, ha menni akar, úgyis menni fog, felesleges ilyen ostobaságokat elvárni.
2015. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mind kedvesen és normálisan válaszoltunk. Neked pszichológusra van szükséged, mert amit csinálsz, az nem egészséges, nem normális, és nincs olyan ép eszű nő, aki bárkinek is eltűrné ezt.
2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Életem legnagyobb szerelmével az ő megszállott féltékenysége miatt ment tönkre a kapcsolatunk. Olyanok miatt is hisztériázott nekem, ha észrevette, hogy ugyanazon a buszon, amin én ültem, volt egy csinos lány is. Én akár észre sem vettem az adott csajt, de ő persze igen, mivel betegesen, mániákusan kereste folyamatosan, hogy kire féltékenykedhetne egy jót.


Megmondom őszintén, a te eseted, amellett, hogy természetesen nem vagy normális, és kezelésre is szorulsz, szintén gyanús nekem emberileg is. Egy szót sem írsz ugyanis arról, hogy TERMÉSZETESEN te sem maradsz soha kettesben egyetlen nővel sem, amíg barátnőd van.


Féltékeny embereknél így szokott lenni, véletlenül sem tekintik saját magukra is érvényesnek ugyanazokat a szabályokat, amiket ráerőszakolnának a másikra. Ezt pedig hosszú távon senki nem fogja elviselni nektek.

2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez a személyiségzavar ez konkrétan mit takar? Mert a féltékenység még nem az. Diagnosztizált Nálad vmit szakember?
2015. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hát igen, valamit változtatni kell. Csak rettegek a megcsalástól és túl jól ismerem az emberi természetet. Nehéz nekem.
2015. júl. 15. 21:15
 9/36 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a válaszok egyike sem volt objektív. Komolyan ilyen értelmi képességű emberek a törzskommentelők a gyakorikerdesel.hu-n? A legalja...
2015. júl. 15. 21:16
 10/36 A kérdező kommentje:
Hát, középsuliban sokat piszkáltak, ezért nagyon szorongó vagyok,mindentől szorongok. Ennyi kb Utolsó kommentelő.
2015. júl. 15. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!