Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglaljam le magam ilyen előélettel párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek, korábban sajnos szexkapcsolatba egy éjszakás dolgokba is belementem sokat ismerkedtem, ne értestek félre nem megcsalni akarom a párom, csak nem tudom mivel foglalhatnám le magam, dolgozok, házi munka minden amit csak lehet elvégzek barátnőkkel találkozok, de azon veszem észre magam hogy csak ülök itthon nem tudom mit csináljak :(

2015. júl. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

baze ne mondd már nekem h unatkozol mikor a fél ország azon sír h nincs munkája és éhenhal...


szépen olvass el egy pár könyvet, netezz, tanulj meg valami mesterséget amiből pénzt is kovácsolhatsz, vagy rendelj be kínai cuccokat és add el a vaterán, esetleg kezdj valami sportba, v kezdj sorozatokat nézni bánomisén.

sok embernek pl. nekemis egy élet is kevés ahhoz h megcsinálja amiket eltervezett mások meg nem tudnak mit csinákni magukkal... szégyen :(

2015. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert korábban dugtál naphosszat vagy mi? Nem igazán értem az összefüggést...


Keress egy hobbit.

2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat!

igen sajnos a szexért éltem haltam, bármilyen szégyen is, de most komolyan van elég pénz, munka, sport, sose volt azzal baj hogy beosszam az időm, de annyira nehéz lefoglalni magam :/ ülök és nézek ki a fejemből..

most azt találtam ki magam hogy zenét hallgatni meg napozni fogok, vagy nem tudom, halál unalmas az életem, viszont hűséges akarok lenni a páromhoz, és normális monogám kapcsolatot akarok.

2015. júl. 15. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvas, takaríts, főz, járj el a városba, járj piacra bevásárolni, tornázni.. Ezernyi dologgal le tudod magad kötni egy nagyobb városban.

Hány éves vagy?

2015. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olvass, főzz*
2015. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülj gyereket! Örülni fogsz,ha tudsz egy kicsit szusszanni.
2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) még csak 20 éves vagyok a gyerek talán még korai lenne még nem halmoztam fel annyi pénzt, hogy elég legyen egy gyereknek, nekem viszont egyelőre bőven elég.
2015. júl. 16. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!