Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A függőségből hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A függőségből hogyan lehet kikászálódni?

Figyelt kérdés
Elegem van az egészből,ebben a városban csak az számít ki kinek az ismerőse.Így találtam munkát is,dolgozok,de fél füllel mindig hallom hogy kinek a barátnője vagyok,ki kit ismer,és még sorolhatnám.Mikor kapok új ajánlatokat,azok is csak a barátom miatt vannak,mert őt ismerik.Egyszerűen nem vesznek számításba,mint különálló személyt.És itt a gond,mert ha esetleg külön mennénk,akkor senki nem foglalkozna velem,mint munkaerő.Van erre egyáltalán megoldás ? Munkámmal nincs gond,meg is dicsérnek,ők épp nem tudják a magánéletemet,de kezdek bepánikolni,hogy ha csak natúr vagyok egy munkahelyen,fel se vesznek,vagy csak az számít kinek a kije vagyok ?
2015. júl. 16. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél az én barátnőm, garantáltan semmilyen kedvezményben nem lesz részed
2015. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm első,ez nagyon biztató és pozitív :)
2015. júl. 16. 23:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze még lehetne sorolni, a szerelő 5 nap után jönne ki horror áron ,ha nem ismerem,de az ismerős kijön 3 perc után és megcsinálja,baráti áron.Mindegy mi a gond,de minden a barátom által működik.Tehát teljes függőségben érzem magam miatta.Ha valamit el kell intéznem,az ő nevét kell mondanom mindig.Nekem ez nem tetszik sajna :s
2015. júl. 16. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Komolyra fordítva a szót te lányként egy csomó mindent könnyebben el tudsz intézni mint a fiúk.


Persze nekem is van autószerelő meg gáz-vízvezeték szerelő ismerősöm de attól még az nem azt jelenti hogy te ezeket nem tudod elintézni.


Ha neked éppen nincs olyan ismerősöd amivel kapcsolatban intézni akarsz valamit akkor megkérdezed a barátnődet vagy a szüleidet hogy kit ajánlanak és már kész is.

Nem hinném hogy ezen kéne görcsölni.


Akkor azon is agyalhatsz hogy mi lesz ha elhagy a szerelmed mert akkor egyedül maradsz és rossz lesz.

Persze lehet ilyenekre gondolni meg festeni az ördögöt a falra de minek ?


Majd ha lesz ilyen helyzet akkor meg lesz a megoldás is ne aggódj.

2015. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké,csak idegesít az egész,nagyon sok dolog nem azért van elintézve mert meg tudom csinálni,hanem azért mert kapok egy számot,hívjam fel,és minden oké.Amit egyébként is meg tudnék csinálni,csak többe kerülne.Elvileg ennek örülni kellene,de mégse örülök,mert ha egyszer egyedül maradok,senki nem fog számításba venni :s
2015. júl. 16. 23:48
 6/7 omba ***** válasza:

Szokj hozzá, és illeszkedj bele - nem szívesen mondom, de a világ ilyen.

Én is mindig azt gondoltam, hogy vagyok annyira franko, hogy úgy kellejek, ahogy vagyok - kezdem belátni, hogy ez nem ilyen egyszerű (59 F)

2015. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek neked ez a bizonyítási kényszer ?


Ez olyan mintha a családod gazdag lenne de te mindenáron be akarod bizonyítani hogy te elmész dolgozni aprópénzért.


Persze oké meg tudod csinálni de minek kínlódni vele ?

Ha valami könnyű akkor örülni kell neki.


Ezt az energiát amit a bizonyításba és az aggódásba fektetsz inkább fordítsd másra.


Például edzél.

Aki edz az jól néz ki és egészséges ami már fél siker.

Például ha szakítotok a pasiddal a lehető legkisebb gondod lesz hogy hogy ki cseréli ki a nyári gumit az autón.

Főleg hogyha elkényelmesedsz mellette és felszedsz pár kilot aztán lőttek a formádnak és a kutyának nem fogsz kelleni.


Azt mondom inkább ilyesmire fordítsd az energiádat mint lényegtelen dolgokra.

2015. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!