Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mint külső emberek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mint külső emberek, hogy látjátok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy 21 éves lány vagyok. Már 5 éve élek párkapcsolatban, mégis elérkezett az az idő, hogy teljesen össze zavarodjak. Sajnos ahány ember vesz körül, annyi vélemény van a kapcsolatomról. Őszintén szólva már kezdem én is a lényeget észre venni, hogy mégsem vagyunk össze illőek a párommal. Abban kérek segítséget, hogy olyan kommenteket írjatok, amit észre vesztek ezzel kapcsolatban. Sajnos a sok rokon, barát folytonos célratörő beszédjük során, már teljeseen össze zavarodtam.

Szóval 5 éve vagyunk kapcsolatban mégis úgy érzem nincs közös hobbink, nincs közös dolog ami minkettőnket érdekelne. Folyton azt kell csinálni, amihez a páromnak kedve van illetve amit csinálni akar. Amit én szeretnék az általában hülyeség, lényegtelen, vagy szimplán van annál fontosabb dolog. Folyton a munkájával van elfoglalva, néha arra fogja, hogy közös jövöt akar velem, de sokszor nem is ez miatt gürcöl. Nem tudok elmenni egy strandra vagy egy buliba úgy, hogy ne érezzem magam kellemetlenül. A barátom ilykor folyton a lányokat nézi ahelyett,hogy velem foglalkoza. Képes volt még a lány munkatársam adatlapját, képét is megnézni a facebookon. Egyszer ragaszkodó, egyszer inkább eltaszít magamtól. Amúgy egyedül nem mehetek buliba, mert ki tudja mit csinálnék. Pedig sosem tudnám megcsalni, sosem kerültem még olyan szituációba, hogy megvádoltak volna valamivel, vele ellentétben. Lassan 3 éve volt, mikor kaptam egy levelet, hogy a barátom megcsal. Beismerte, hogy tényleg beszélt egy lánnyal olykor telefonon olykor, pedig interneten, de esküdözött, hogy nem volt köztük semmi. Én akkor hittem neki és adtam még egy esélyt.

Nagyon zavaró még, hogy a barátnőim, volt osztálytársaim nagy részét már eljegyezték 1-2 év után. Én pedig még 5 év eltelte után sem várhatok gyűrűt. Rokonaim folyton azt mondják, hogy nem lesz normális kapcsolatom, mert a barátom állandóan a pénzzel jön. Barátaim szerint nagyon kitartó vagyok, hogy még mindig a dolgok ellenére is ragaszkodok a páromhoz.

Ti mint külsős emberek, hogy látjátok ezt a kapcsolatot?

Válaszotokat előre is köszönöm



2015. júl. 17. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj velem, hogy bármennyire is tudom, hogy mit kellene tennem, mégis képtelen vagyok rá. Ha valakit megszeretek, akkor nagyon ragaszkodó vagyok vele kapcsolatban és mindig azt mondom magamnak, hogy a remény hal meg utoljára. Mindig abban bízok, hogy talán most megváltozik és minden más lesz
2015. júl. 17. 21:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, belőled viszont áldozatot fog csinálni, ha hagyod magad.
2015. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

sosem fog megváltozni. az embernek kialakul egy értékrendje stb most nem találom a megfelelő szavakat erre, de azon már nem fog tudni változtatni. mindenkinek szíve joga eldönteni mit kezd az életével, én nem akartam magam tönkre tenni és változtattam. igaz ehhez kellett az is, hogy belépjen az életembe egy másik fiú, akibe szerelmes lettem és miatta tettem meg a lépést mert vele akartam lenni és nem egy sz*r kapcsolatban.


7-es voltam.

2015. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban vagyok, bár nálunk megcsalás nem került a képbe.

Picit idősebb vagyok nálad (24) és rövidebb a kapcsolatunk (2év). De nem vagyok igazán boldog. Hozzád hasonlóan elnyom, az akaratát rám kényszeríti, ellenöriz és lekorlátozz. Én is gondolkodom hogy lépnék de nincs elég bátorságom hozzá.

2015. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21 évesen még fiatal vagy, nem maradtál még le semmiről. Egy csoda, hogy ennyi idősen 5 éves kapcsolatod van. Gondolkodás nélkül azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból! És élvezd az életet! Ne félj, lesz másvalaki. Ennyi idősen futni fognak utánad a fiúk. Én ennyi idősen ott tartottam, hogy végre lett valakim.
2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! Nagyon jól esik, hogy ennyire segítőkészek vagytok.

A sok komment végigolvasása során kicsit rosszul éreztem magam, mert mindenkinek igaza van. Nincs értelme ebben a kapcsolatban maradnom. Itt lenne az ideje végre magammal is törődnöm. Bevallom, szükségem volt olyan emberektől is hallanom ezt, akik nem érintettek ebben. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 19. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!