Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda vagyok, meg tudom tartani a barátomat?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, nagyon próbálkozom, de ő túl jól néz ki hozzám képest, ráadásul egy intelligens, rendes srác. Működhet? Valakinek hasonló tapasztalat?
2015. júl. 17. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen működhet, ha eddig veled volt, akkor már valószínűleg megtartottad.

Egyébként küldenél képet? Kíváncsi vagyok mennyire vagy csúnya, mert akinek ennyi ideje van barátja, az csak nem lehet annyira vészes, mint ahogy te mondod. :)

2015. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed első felének megválaszolásához képet kérek, a második fele meg attól függ, hogy meg tudod adni amire vágyik.
2015. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy csak azért van velem, mert nincs túl sok önbizalma és tudja, hogy én nem csalom meg (nem is lenne kivel:D). Persze nagyon odaadó vagyok és a kedvében járok mindig, szóval biztosan nem érzi magát rosszul velem. Csak hát ha a külsőm miatt nincs meg a vonzalom a részéről...
2015. júl. 17. 23:16
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Ha ez nem trollkodás: önbizalomhiánnyal elveszítheted.
2015. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Képet. :D
2015. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell, hogy világosítsalak: a szerelem nem ám csak a külsőn múlik! Sőt, egy komoly párkapcsolatban elsődlegesen nem a külső vonzódás a mérvadó.
2015. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Kepet kuldj es megtudom mondani neked meddig lesztek egyutt. Ezutan tudok tanacsot is adni mit kene csinalnod, hogy tovabbra is onbizalomhianyos legyen
2015. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj kettőtökröl képet lehet csak magadat látod csúnyának
2015. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem sincs onbizalmam, es enis jarnek veled csak azert, mert mas lanyokhoz felek odamenni, es hat csak jobb vagy mint a semmi. Szoval benne van a pakliban hogy a pasid is igy gondolkodik
2015. júl. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Petya Atya ***** válasza:
100%

Hogy meg tudod-e tartani, az nem a külsődön fog múlni.

A bizalmatlanság és az önbizalomhiány pedig kiábrándító tud ám lenni.

Hidd el, nem hiába van veled! És próbáld meg ne csak a felszínt nézni! A lényeg ugyanis a felszín alatt van.

2015. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!