Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit szólnál, ha a barátod azt mondaná, hogy tudja, hogy mások nem tartanak szépnek, de számára te vagy a leggyönyörűbb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Onnantól fogva tartanám a távolságot attól a barátomtól. :D
2015. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem örülnék. Ez elég sértő.
2015. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Interferencia, no de kérlek. Te többre vagy hivatott a gyk-társadalomban.
2015. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Semmit sem szólnék. Csak simán nyomnék egy ilyet:


[link]

2015. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé meglepődnék, de mosolyognék rajta szerintem.


Aztán - csak magamban - végiggondolnám, hogy hány férfitól és milyen bókokat kaptam, és hányan próbáltak kikezdeni velem azóta, mióta együtt vagyunk (amiről ő nyilván nem tud, mert szorult belém annyi érzelmi intelligencia, hogy ezeket ne meséljem el neki, ha egyszer őt szeretem).

2015. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
nem szólnék semmi különöset. tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki talál szépnek. örülnék hogy a barátomnak én vagyok a legszebb. de ha csak úgy kérdés nélkül mondaná, az kicsit fura lenne, mert miért kell feltétlenül felhívni rá a figyelmem, hogy mások szerint ronda vagyok. :D
2015. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem esne jól. Tisztában vagyok azzal, hogy nem mindenki tart szépnek (de azért akadnak olyanok, akik igen). Viszont a barátom ne mások véleményét hangoztassa, hanem a sajátját...

(Szerencsére ezt teszi... naponta elmondja, hogy gyönyörűnek tart...)

2015. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Fel nem fognám, hogy egyáltalán mit érdekli őt és engem mit kellene, hogy érdekeljen, hogy ki milyennek tart, ha ő gyönyörűnek? Egyáltalán miért hoz fel ilyen témát, mi a célja vele? Valószínűsíteném, hogy az, hogy rám ijesszen, hogy rajta kívül másnak nem kellenék, úgyhogy örüljek, hogy neki tetszem, húzzam meg magam. Ilyen lelki zsarolást pedig nem tolerálok.
2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
No comment...hátulról jövős duma
2015. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám,hogy meg akar bántani,mert ha gyönyörűnek tart,minek kell elmondania,hogy mások meg csúnyának tartanak.Nyilván célzás tőle,hogy azért mégsem tart ő annyira gyönyörűnek!
2015. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!