Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit szólnál, ha a barátod azt mondaná, hogy tudja, hogy mások nem tartanak szépnek, de számára te vagy a leggyönyörűbb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ecséim!

Ti még akkor sem ismernétek fel az introvertáltak romantikáját, ha agyonverne vele...A sràcnak nagyon fontos éreztetni azt, hogy őt maga az egész személy és nem a külső fogta meg, csak ezt ìgy valszeg nem merte kimondani ezért enyhítette ezzé.

Tudjátok a romantika eredetileg azt jelenti szélsőséges....ès, ha egy szerető valami szélsőségeset tett a szerelméért, ami, akár a feladónak hátrányos is lehet, na azt nevezzük romantikusnak.

A srác közölte, hogy lehetne a pàrja egy közìzlés szerinti gyönyörűbb lány, de Őt ez nem érdekli, mert azt a lányt szereti, akivel együtt van...ez egy nagyon szép és gyönyörű bók tőle, csak tudni kell olvasni a sorok között...

(Érdemes volna mindkét félnek kitölteni 1-1 személyiségtesztet a [link] -en. De sztem a srác INTX valami lesz, te pedig ESXX valami...)

2015. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
#11 válasza tudományoskodó és belemagyarázóskodónak tűnik. Ilyet jóérzésű ember nem mond a csajának. Lehet dícsérni a szépségét, de tahóság hozzátenni, azt, hogy tudja, másoknak jellemzően nem tetszik (t.i. csúnya). Aki ezt is hozzáteszi, annak valami egyéb (nem díjazható) szándéka van vele (Pl. mint már valaki írta is, talán érzelmi zsarolás).
2015. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Még #12 vagyok. Nekem is volt a közelmúltban egy barátnőm (szerelmem), aki csodálkozott, hogy ilyen "csúnyácska" nővel kezdek. Számára is nyilvánvalóan tetszett nekem (mivel tudta, h.szeretem), de, az durva lett volna, ha valami ilyesmi módon reagálom le a felvetését, h.: lehet, h. csúnyácsak vagy, de nekem tetszel.... (tahóság)
2015. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
csúnyácsak = csúnyácska (legalább is mifelénk #12 és #13 voltam
2015. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
11: Szép elemzés! :) Bár nem történt meg a kérdésben kiírt dolog, de talán nem véletlen, hogy eszembe jutott, ugyanis INTJ vagyok.
2015. júl. 25. 07:44
 16/18 anonim ***** válasza:

11 vagyok.

Az biztos, ha nekem ilyen csúszna ki, az ezt jelentené(nem érdekel ki mit mond(mondjuk a hangsùly is számìt, meg mennyi ideig forgatta meg előtte a kobakjában, meg tényleg IN-e meg konkrétan mit akar)) , de arra nem számìtottam, hogy pont Te (kérdező) vagy az INTJ :P (mondjuk retrospektìve gondolhattam volna)

2015. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sőt emelem a tétet (11-es még mindig)

A bókolás is lehet egyfajta érzelmi zsarolás....miért?...mert arra manipulálod a másikat, hogy Neked megfelelő (az éppen adott bokolásnak kitett tulajdonsága)...mert erről szól az egész..., ha van valakid, azt minden létező módszerrel meg kell tartani...amíg a kapcsolat működik/kölcsönös, addig "mindent" szabad...ha nem működik/vége van/stb., akkor viszont ugyanaz a "minden" katgória már nem megy...ugyanazaok a bókok, megjegyzések, gesztusok, már telljesen más töltéssel bírhat, mind a küldő, mind a fogadó fél irányába...amíg a Kedves Kérdező álltal említett megjegyzés egy működő kapcsolatban hangzik el, ahol a szándék nem rosz és mindkét fél tudja, mit jelent, addig ok...egyénként, gondolom nem (most ugye azt írtad, hogy nem annyira volt az a szitu, amit tippeltem, de, ha az lett volna, akkor....)

Csakis a szándék fontos...(NEM...sajnos....csakis az a fontos, amit a másik gondol, mert a másik elvár egy bizonyos definíción belüli dolgot és, ha azon kívül mész, akkor mindegy már a szándék, mert a másik sosem fejtegeti a szándékod....ha extrovertált...és a népesség túlnyomó része inkább a definíció szerinti extrovertált kategóriába esik, szóval (sajnos) ér általánosítani.

2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11 megint, ja bocs leesett, csak 2 órát aludtam mára virradólag és bocs a nylevtani hibákért
2015. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!