Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor végleg vége? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor végleg vége? Nincs esélyem?

Figyelt kérdés

barátnöm keden szakitot velem nagyon ideges lettem felvágtam suliba 1 órán ereim mire a tanár orvoshoz vitt és psziologushoz vitt.másnap találkoztam vele vettem rózsát neki mondtam hogy ne legyen vége amire ö azt mondta egyedül akar lenni várjak kéthónapot=(de mindennap küldi a sms eket hogy sms ezek vele!nekem nagyon fáj ez mikor meg élöbe találkozunk akkor meg köszönésre se méltat:(

én f/16 ö l/14

segitsetek most akkor vége?tehetek valamit hogy ujbol kezdhetjük segitsetek


2010. márc. 5. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenek után, ha kis esze is van, menekül...
2010. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vágd fel az ő ereit is aztán sétáljatok a lenyugvó Nap irányába...(The End felirat)
2010. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Balf@sz
2010. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mondta, hogy várj 2 hónapot, hogy hátha elfelejted.
2010. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ilyet ne csinálj mégegyszer! Elijesztesz mindenkit magad körül. Miért tetted? Azért, hogy megsajnáljon, és visszamenjen hozzád? Így mégjobban elijeszted. Én a helyedben azt tenném, hogy mondanám neki döntse el mit akar, vagy megpróbáljátok vagy ne is beszéljetek, mert az neked csak még rosszabb. Amúgy ilyen hülyeségeket, hogy érfelvágás, meg ilyenek SENKI miatt nem szabad csinálni!!! Hidd el, hogy találsz jobbat is, és becsüld meg az életet! :) 20/L
2010. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves ostoba idiótáért eret felvágni max akkor értem meg, ha rokonod és valami baj érte... de egy csajért... hagyd a fenébe, inkább tanulj, többet érsz.
2010. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!