Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak 5 hónapja lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak 5 hónapja lett vége a 13 éves kapcsijának. Egy hónapja vagyunk együtt. Ha eddig nem lett szerelmes akkor ezek után van erre esélyem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, de azért még ne add fel.
2008. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett szerelmes, akkor ezután már nincs rá nagy esély.
2008. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

O dehogynincs.. az toletek fugg h szerelmes lesz v nem. Ha nem azert jott ossze veled, h felejtse el a masikat, akkor a kapcsolatnak minden eselye megvan.

Ha viszont egesz nap az exerol beszel, meg latod h talizgatnak v valami, beszeld meg vele,s ha letagadja hagyd a francba, mert azt h kihasznaljon nem erdemled meg!

En egy fel ev utan se voltam szerelmes a baratomba.csak jartam vele, mert biztonsagot adott, es olyan dolgokat amit mas sractol nem kaptam meg(erzelmi dolgokrol beszelek). Es feltem is elengedni magam valakivel mert nekem is neki is hosszu kapcsolata volt ez a kapcsi elott, s az enyem nem epp szepen vegzodott, csalodtam benne, s akkor az ujjal sem engedtem el magam. Fel ev utan pedig elmentem egy 1 hetes taborba, es konnyeztem elotte mielott elmentem, mert rajottem h annyira szeretem, h nem tudok elszakadni tole.

Ugyh szerintem ha talaltok es jol vagytok egyutt miert ne menne a dolog? Csak az elejen legyel megerto, s adj neki eselyt atesni a kapcsolatan, mert nem lehet konnyu...sot uj eletet kell kezdjen s az nem semmi.

2008. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!