Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem ért meg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem ért meg egy férfi azon, hogy az bánt hogy nem kapok kellő figyelmet tőle, ha nem együtt vagyunk, nem keres, és nem érti hogy nekem ez miért esik rosszul, ha mondom elvárásnak érzi?

Figyelt kérdés

Hogy tundam ezt a szituációt jól kezelni mégis?Mit tegyek?Szeretem....

28 vagyok, ő 34


2015. júl. 19. 19:33
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Ha ilyen alapvető dolgot nem tudtok megbeszélni, akkor a szakítás a megoldás.
2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy elvárásnak érzi,mert nem érdekled.
2015. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez meg biztos friss kapcsolat ahogy lejön.

És mivel friss de ezt a dolgit nem tudjátok megbeszélni akkor a szakitás a megoldás,mert később sem fog annyiszor keresni amennyiszer szeretnéld.

2015. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!