Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék azért, hogy legyen barátom? Részletek lent.17/L

Figyelt kérdés
Még soha sem volt kapcsolatom,és már nagyon szeretnék. Nem tudom mit csinálok rosszul. Külsőleg nem vagyok szép,de reménytelenül ronda se. Kicsit zárkózott vagyok és nehezebben barátkozok. Sokszor úgy érzem,hogy nekem soha nem lesz részem a szerelemben és örökké egyedül maradok. Szeretnék tanácsot kérni,hogy mi a teendő. Képet privátba küldök.

2015. febr. 4. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet
2015. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Irj ram batran, en ugyanigy vagyok, csak fiuban..:)

17f

2015. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos megfog találni csak keresned kell neked is.
2015. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
teszem azt ne légy annyira zárkózott, barátkozz és ne akarj mindenáron kapcsolatot! amit a leginkább szorítasz folyik ki legkönnyebben a kezeid közül (hagyjuk a perverz áthallásos gondolatokat)
2015. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Esetleg irjak en? ;)

2015. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, lehet, hogy még kevésbé szép, de pár év múlva te is kinyílsz, és mindenki oda lesz érted. Én is nagyon csúnya voltam 21-22 éves koromig, aztán hirtelen felébredt bennem pár gén, és mára egészen elégedett vagyok magammal!
2015. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz képet?:)
2015. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Küldd:)
2015. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél képet, szívesen véleményezlek. :)
2015. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem is jöhet kép, kiváncsivá tettél :)
2015. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!