Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet. Mi lehet a baj? Mit tegyek? Félek, hogy tönkre megy a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt a párommal minden tökéletes volt köztünk úgy 1 hónappal ezelőttig.. Megundorodtam a szextől egyik napról a másikra. Még a Csókolozás is nehezemre esik pedig szeretem őt. Azzal nincs gond hogy én elégítsem ki őt akár kézzel akár szájjal csak az jelent gondot hogy ő hozzam tudjon érni.

20L 22F


2015. júl. 20. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Történt valami azidőtájt, mikor hirtelen elzárkóztál az intimitástól? Esetleg valami, ami nem pont akkor történt, hanem korábban? Kicsit több infó kellene, mert valami oka kell hogy legyen. Megcsalt előtte? Fogamzásgátlót kezdtél el szedni/váltottál? Bármi ilyesmi?
2015. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy esetleg ez fontos lehet e de 9 hetes terhes vagyok. Semmi más nem történt nem csalt meg mindig a kedvembe jár. Tökéletes.
2015. júl. 20. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a terhesség felborította a hormonháztartásod esetleg. Akkor viszont el kellene menned orvoshoz, hátha ő tud valamit javasolni. Ha azt mondod, hogy amúgy minden rendben köztetek, akkor másra nem tudok gondolni. Lehet, hogy tudat alatt félted a babát és ez okoz gátat. Előző voltam.
2015. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!