Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel eléggé úgy érzem, hogy nekem lett kitalálva, az egyetlen aki akarna tőlem valamit..itt ismertem meg gykn még régebben, majd megszakadt a kapcsolat, de pár napja írt és ugyanazt érzem mint régen..

De a probléma hogy 200 km-re lakik tőlem..ilyenkor mégis mit tegyek? Nehéz lenne megoldani a találkozásokat, de mégis fontos lenne..



2015. júl. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 16
2015. júl. 20. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
És a szüleitekkel laktok és helyben tanultok?
2015. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hetente utazz oda hozzá pár napra.
2015. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne csináljátok :( szívás
2015. júl. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Van egy lány akivel eléggé úgy érzem, hogy nekem lett kitalálva, az egyetlen aki akarna tőlem valamit"

Ha nincs ló, jó a szamár is?

Ez kb olyan mintha azt mondanád, hogy csak neki kellesz senki másnak ezért tetszik...

2015. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az túlzás amit mondasz, mert nekem is tetszik, és tényleg úgy érzem nekem lett kitalálva..csak tényleg a távolság..
2015. júl. 21. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

mi alapján érzed úgy, hogy "neked lett kitalálva?"

:)

talán ha ilyen lehetetlen vele az ügy, akkor talán nem is neked lett kitalálva.

alapjábavéve szerintem nincs is olyan, hogy valaki valakinek lett kitalálva, vannak helyzetek, amik összehozhatnak embereket.

puszta önsajnáltatással nem érsz el semmit.

ha környékedbeli lánnyal ismerkednél, akivel úgyanúgy lehetségesnek tűnne a dolog, akkor hdd el, rá is azt mondanád, hogy neked lett kitalálva.

2015. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Nem tudom, egy ilyen érzésem van :)

Végülis ha igazam van, akkor a távolság ellenére is sikerülni kell, ha nem akkor meg nem probléma a távolság :)

2015. júl. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!