Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás erre? Szakitsak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő . 2 honapja együtt vagyunk . Mindent megteszek neki , amit ő is viszonoz de sokkal kevesebbet ad mint én . Bár nekem elég .

A probléma mindenen behisztizik , megharagszik .

Volt olyan hogy szolt egyszer csak hogy ma tamás névnap van . Megköszöntem , majd felköszöntöttem a legjobb barátom . Erre megharagudott mert nem jutott eszembe hogy a 2 hete beszélt ,, mi lenne a gyermeked neve " beszélgetésben a tamást tüztük ki célul ha lesz közös gyerek . Ami 10 ev minimum ..

Hozzáteszem akkor már levezettem 1300 km-t mivel fuvarozom . Ilyeneken megy a vita , es nem gyozok bocsanatot kerni ...


2015. júl. 21. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy HP, menekülj, ha nem akarsz korai őszülést!
2015. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit , csak ekezet nelkul telefonrol : minden nap en keresem eloszor es egy ,, szia bogaram hogy vagy ma , milyen napod van ? Nagyon szeretlek " uzire kb fosik irni barmi szepet is . Ezen felul rakja fel a kozos kepeket egyfolytaban meg ajnaroz meg tudom hogy szeret , de mi ez ?!
2015. júl. 21. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, hogy is mondjam...erre nem a szakítás a megfelelő szó...


MENEKÜLJ!!!!!

2015. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak féltékennyé akar tenni valakit. Aki nagyon erőlködik hogy közös képeket tegyen fel, de közben veled meg ilyen fura... De ne legyen igazam.
2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mindent megteszek neki , amit ő is viszonoz de sokkal kevesebbet ad mint én . Bár nekem elég .

A probléma mindenen behisztizik , megharagszik . "


Megoldás? Tegyél mindenben a kedvére, csinálj mindent úgy, ahogy ő akarja és akkor lehet, hogy békén hagy, bár emberszámba nem fog venni.


Másik megoldás: kiállsz magadért. Ekkor vagy elkezd tisztelni, vagy legalábbis visszavenni, vagy elhagy mert nem vagy csicskáztatható, ami neki kéne.


Tapasztalatból mondom, hogy jobban jársz, ha kiállsz magadért.

2015. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!