Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmetlen, rossz a hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Értelmetlen, rossz a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt, de igazában alig töltünk sok időt együtt mivel sokat dolgozik, avagy a barátaival töltjük az időt (ami nem gond ,nincs bajom a barátaival) ,de végül most nyár van szabadság és a barátai terveztek egy utazgatást , a barátommal megbeszéltük nem megyünk mivel nem szeretnék , úgy érveltem ,hogy én Vele szeretnék lenni párnapot,közösen, mert még úgy nem töltüttünk együtt időt , utánna benne lennék ilyenbe ,csak miért kell egyből ,hogy barátokkal legyünk.Majd végül csak azzal találtam magam szemben ,hogy tervezgeti az utazást...márpedig mondtam neki ,hogy igy rossz nekem.Végűl fejemhez vágta ,hogy nem vagyok közvetlen, meg miért nem vagyok nyitottabb ,ez nem igaz ,csak nem csacsogok sokat.

2015. júl. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kértél sokat, és ha ezt nem tartja tiszteletben, akkor tényleg rossz a hozzáállása a kapcsolatotokhoz. Tudatosítsd benne, hogy te nem egy haverja vagy a sok közül, hanem valami más!
2015. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg annyit hozzátett ,hogy régen voltak már így együtt ,és lesz még több nap amit majd mi együtt tölthetünk
2015. júl. 21. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2015. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel neki fontosak a barátai is, és ők többen vannak, ezért több emberrel nehezebb összeegyeztetni és normális időpontot találni, így ez az alkalom valószínűleg egyetlen lenne, amit a barátaival tölthet. Gondolom nem hetekről lenne szó. De ti csak ketten vagytok és így könnyebb kettőtöknek egyeztetni, na meg bőven lenne még a nyáron utána időtök egymással lenni. :)
2015. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!