Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Lesz egyáltalán ennek jövője? 22/l

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve leszünk együtt de 11 hónapja távkapcsolattá alakult mert kiment Ausztriba dolgozni. 2-3 hetente jön haza másfél napra. Havonta 2 havonta ki szoktam jönni hozzá egy hétre de mivel nem dolgozok majdnem mindig ő állta a vonatjegyet a kajákat. Ha elmengyünk vhova mindig ő fizet és szinte csak a szülinapi karácsonyi ajándékokat adtam én neki. Telefonon egy ideje már nem beszélünk, skypeon nem tudunk mert nincs laptopja. Facebookon meg nem minden nap beszélünk mert egyre jobban nincs téma köztünk szerinte minek irjon ha ugyis tudjuk egymasrol mit csinlunk h telik a napunk. Persze van h másokkal(lányokkal) beszélget mert ott van téma. Ugyanakkor féltékeny vagyok ha másokat kedvelget beszlvet velük engem pedig elhanyagol mivel nincs téma. Mégis ha meg probalom beszélni velem a gondjaimat h mi zavar nem vesz komolyan azt mondja a semmin depizek. Mégis állitolag nagyon szeret és fél h elveszít. Egy lánynak is kiöntötte a lelkét h kik a problémáink és ezekröl én nem is tudtam mert nem nekem mondja. Igazából félek kijönni hozzá több okból is. Soha nem vtam távol a családomtol, nincs saját konyha,fürdö. A szoba meg kicsi és a cuccaim nem férjének el. Albérletbe meg nem akar mert drága lenne. Ha már most problémáink vannak az együttélés még nehezebb lenne. Meg mondta ennek a lánynak h hamarosan olyan kell már neki akivel lehet tervezni. Nincs közös cél én bizonytalan vagyok nehezen szokom meg a változásokat és félek igen. azt érzem eltávolodtunk egymástól nem érdeklődünk ugy mint régen. Már azt sem tudom mit is jelent nekem h mit érzek. Lehet h anno hagytam magam sodródni és belementem h összejojjunk mert o igy akarta. Túl sokat képzeltem bele h milyen lesz a kapcsolatunk.
2015. júl. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindennek van jövője, a kérdés az, hogy milyen.
2015. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 év alatt már vállalhattál volna munkát, hogy ne csak a srác költsön rád.. ha te ennyire leszarod, akkor mire fel féltékenykedsz? Szakíts mielőbb, ne élősködj rajta, ha nem akarsz semmi komolyat vele.
2015. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is csak egy kétségbeesett kérdés, mert hallani akarod hogy mindenki azt tanácsolja szakíts vele közben mégis képtelen vagy otthagyni. Teljesen ismerős érzés. Én is távkapcsolatban vagyok, ráadásul míg velem keveset beszél addig neki is van lány barátja, de nem neten hanem élőben. Ki tudnám kaparni a kis liba szemét. Most nyáron itt van nálunk, de facen tartják a kapcsolatot. Egyszer beleolvastam a beszélgetésükbe és már attól hányingerem lett, de nem tudok mit tenni, képtelen vagyok otthagyni.

Viszont ha te elég erős vagy hozzá akkor hagyd ott. Vagy menj ki hozzá ha eléggé szereted. Az egy dolog hogy a családod itt él, de hát egy muszáj lesz "kirepülni a fészekből".

2015. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebben a te kényességeden kívül, h nincs fürdő, meg konyha, meg nem férnének el a cuccaid talán az a legrosszabb, h nincs beszédtéma, ami nálam pl. mindig volt bnőkkel szerencsére, most viszont van egy csaj, akivel olyan beszélgetni, mint sajtreszelővel rejszolni, szóval megértem a barátodat. Ha pedig többször elsírod neki ugyanazt a dolgot, akkor még fel is köti egyszer magát, oké, rinyálj neki, de ne mindig csak az legyen, mert az is halál unalmas lehet.
2015. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ebben a formában nincs jövője ennek a kapcsolatnak. Találni fog valakit, aki nem fél kilépni a komfortzónájából. Ha tényleg szereted, beszélgessetek el arról, hogy mi lenne, ha kiköltöznél hozzá, és Te is Ausztriában vállalnál munkát. Pontosan tudom, milyen nehéz hátrahagyni a családot, barátokat, és a szülőföldedet, mi is végigcsináltuk a férjemmel. Én azt látom, hogy kettesben könnyebb boldogulni, ha összetart a pár, és egy közös cél felé haladnak. Ha találsz melót, mind a ketten dolgoztok, abból már könnyebb albérletet találni. Fiatal vagy még, mikor vágnál bele ilyen őrült kalandba, ha nem most? Az együttéléstől ne félj. Most azért nehéz, mert hiányoztok egymásnak, nem látjátok át, mikor és hogyan lesz jobb. Szerintem egy próbát megér. A cuccaid miatt se aggódj! Először menj ki egy nagy bőrönddel, meg egy kézitáskával! Ha találtok albérletet, akkor viheted a többi holmit is. Mi is kb. így csináltuk a férjemmel. 2 éve vagyunk kint, most ott tartunk, hogy vettünk egy házat. Mindezt úgy, hogy fél éve itthon vagyok a babánkkal. Pedig úgy indultunk, hogy egy ismerős nappalijában aludtunk, mindenki keresztül-kasul mászkált rajtunk. Az első 3 hónap pokoli, a következő 3 egyenesen reménytelen, de utána egyre jobb lesz.
2015. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!